Napoje od Ekipy i marki Koral trafiły do sprzedaży
  • 0
  • 1
30.09.2021

Napoje od Ekipy i marki Koral trafiły do sprzedaży

Napoje Ekipa powstały na fali inspiracji lodami Koral Ekipa. Właśnie trafiły do sklepów. Oferowane są w puszkach z grafiką nawiązującą do opakowań lodów w dwóch smakach – cytryna i truskawka. Napoje produkuje Krynica Vitamin, dystrybucją oraz reklamą B2B zajmuje się firma Koral, a promocją konsumencką nowego produktu Ekipa. Seria napojów jest limitowana ilościowo.

Nowe napoje to oranżady gazowane o smaku cytrynowym i truskawkowym. Oferowane będą w puszkach o pojemności 250 ml w dwóch wersjach kolorystycznych. Każda z nich smakowo i graficznie nawiązuje do lodów Koral Ekipa.

Cieszymy się, że kolejny wspólny projekt, który tworzymy z Ekipą, ma szczęśliwy finał. Napoje można już znaleźć na sklepowych półkach. Teraz smaki, które jako lody pokochała młodzież, będą dostępne w formie dwóch wariantów napojów. Poprzeczka, jaką postawiły lody Koral Ekipa, jest bardzo wysoko zawieszona. Przed nami bardzo trudna i ważna rola dystrybutora, ale razem z naszymi partnerami zrobimy wszystko, aby napoje Ekipa stały się kolejnym hitem sprzedaży i cieszyły swoim smakiem naszych konsumentów. Zapraszamy do sklepów – mówi Piotr Gąsiorowski, dyrektor marketingu firmy Koral.

Na powstanie nowego napoju wpływ miała popularność lodów Koral Ekipa. Stały się one nie tylko najlepiej sprzedającą się nowością w przeszło 40-letniej historii firmy, wyprzedzając o ponad 300% pozostałe nowości, ale i najlepiej sprzedającymi się lodami na patyku w sezonie 2021.

Napoje Ekipa trafiły już do szerszej dystrybucji. Są dostępne zarówno w popularnych sieciach handlowych, w kanale handlu nowoczesnego, jak i na rynku tradycyjnym, czyli w niezależnych punktach sprzedaży.

  • 1
napoje od Ekipy i marki Koral

Można już kupić napoje od Ekipy i marki Koral

30 września 2021

29 września 2021