Napoje Ekipy i Korala pod koniec września w sklepach
  • 0
  • 1
7.09.2021

Napoje Ekipy i Korala pod koniec września w sklepach

Ekipa Friza i firma Koral zapowiedzieli premierę gazowanych napojów o smaku cytrynowym oraz truskawkowym. Napoje Ekipa powstały w wyniku inspiracji lodami Koral Ekipa i oferowane będą w puszkach z grafiką nawiązującą do ich opakowań. Wyprodukuje je Krynica Vitamin, dystrybucją i reklamą B2B zajmie się firma Koral, a promocją konsumencką nowego produktu Ekipa. Napoje pojawią się w sklepach pod koniec września bieżącego roku.

Na powstanie nowego napoju wpływ miała popularność lodów Koral Ekipa. Stały się one najlepiej sprzedającą się nowością w przeszło 40-letniej historii firmy, wyprzedzając o ponad 300% pozostałe nowości. Co więcej, to najlepiej sprzedające się lody na patyku w sezonie 2021.

Nowy napój to oranżady gazowane o smaku cytrynowym i truskawkowym. Oferowane będą w puszkach o pojemności 250 ml w dwóch wersjach kolorystycznych. Każda z nich smakowo i graficznie nawiązuje do lodów Koral Ekipa.

Napoje i marka Koral to do tej pory były dwa różne światy, ale jak pokazał sukces lodów Ekipa, który zaskoczył nawet nas samych, zawsze trzeba być gotowym na nowe wyzwania. Cieszymy się, że smaki, które pokochała młodzież, będą teraz dostępne również w formie dwóch wariantów napojów. Poprzeczka, jaką postawiły lody Koral Ekipa, jest bardzo wysoko zawieszona, a przed nami bardzo trudna i ważna rola dystrybutora. Ale razem z naszymi partnerami zrobimy wszystko, aby i napoje Ekipa stały się kolejnym hitem sprzedaży i cieszyły swoim oryginalnym smakiem naszych konsumentów – mówi Piotr Gąsiorowski, dyrektor marketingu firmy Koral.

Jak dodają twórcy projektu, powstanie napojów Ekipa było możliwe głównie dzięki połączeniu sił firm z doświadczeniem w swoim fachu. Napoje wyprodukuje doświadczona w tej branży Krynica Vitamin, producent m.in. napojów gazowanych i energetycznych, specjalizujący się w produkcji kontraktowej dla polskich i światowych marek. Firma obecna jest na polskim rynku prawie 30 lat.

Koral, firma z przeszło 40-letnim doświadczeniem w produkcji i dystrybucji lodów w całej Polsce, zajmie się sprzedażą i logistyką oraz będzie odpowiedzialna za promocje napojów w sferze B2B. Z kolei idole młodzieży – grupa Ekipa – będą promować produkty na swoich kanałach społecznościowych. Odpowiedzialni będą za reklamę B2C.

W połowie września powinna rozpocząć się produkcja napojów, natomiast pod koniec miesiąca produkty będą się coraz szerzej pojawiać w punktach handlowych. Będzie to seria ograniczona ilościowo.

  • 1
napoje od Ekipy i marki Koral

Można już kupić napoje od Ekipy i marki Koral

7 września 2021

6 września 2021