Julia Wieniawa ambasadorką marki Lipton
  • 0
  • 1
4.03.2024

Julia Wieniawa ambasadorką marki Lipton

Celem kampanii marki Lipton „Do przyjemności mamy talent” jest zainspirowanie młodych konsumentów do sięgania po owocowe herbaty i odkrywania małych przyjemności na co dzień. Ambasadorką marki została aktorka i piosenkarka Julia Wieniawa.

Herbatki łączą smaki klasyczne z egzotycznymi: mango i czarna porzeczka, malina i bez czy grejpfrut i pomarańcza. Można jest pić na ciepło, jak i na zimno, po dodaniu kostek lodu. – Jest mi niezmiernie miło, że zostałam ambasadorką Lipton. To marka, które idzie z duchem czasu, a jednocześnie od lat towarzyszy nam na co dzień. Przekaz kampanii herbatek owocowych Lipton jest mi bardzo bliski, bo sama staram się zawsze znaleźć czas na przyjemności w moim szalonym kalendarzu pełnym wyzwań – mówi Julia Wieniawa.

Artystka ma inspirować do szukania przyjemności. Tych mniejszych, jak i większych, które z czasem mogą przerodzić się w pasje.

– Julia Wieniawa idealnie wpisuje się w przekaz nowej kampanii. Artystka podąża za pasjami, które sprawiają jej przyjemność. Jednocześnie doskonale zna social media i zbudowała wokół siebie imponującą społeczność na Instagramie czy TikToku. Owocowe połączenia naszych herbatek to oryginalna propozycja skierowana do Gen Z i milenialsów. Naszym celem jest dostarczanie codziennej porcji przyjemnych odkryć, smakowych i nie tylko. Do tego zachęcamy w nowej kampanii – mówi Karolina Kuźnicka-Salhuana, senior brand manager marki.

Kampania wykorzystuje kanały, w których treści odbierają Gen Z i milenialsi. Są tu m.in. digital, media społecznościowe, influencer marketing oraz reklama w telewizji.

W kwietniu aktorka pojawi się jako ambasadorka marki na Olsztyn Green Festiwal. Będzie ją można także usłyszeć w podcaście „Trójkąt” Gabi Drzewieckiej i Agnieszki Woźniak-Starak, którego partnerem jest Lipton.

Za działania reklamowe w obszarze digital i PR odpowiada agencja Huta 19 im. Joachima Fersengelda. Media zakupiły PHD Media Direction oraz Drum Polska.

Julia Wieniawa współpracowała wieloma markami. Wśród nich były:

  • 1
Julia Wieniawa ambasadorką marki Lipton

Ambasadorka marki Lipton – Julia Wieniawa

3 marca 2024

1 marca 2024