Radio Złote Przeboje z nowym logo i kampanią „Dobre na wszystko"
  • 0
  • 8
28.10.2022

Radio Złote Przeboje z nowym logo i kampanią „Dobre na wszystko”

2022 to wyjątkowy rok dla Radia Złote Przeboje, które obchodzi w nim 25. urodziny. Z tej okazji od piątku, 28 października stacja prezentuje odmienione logo i kolorystykę. Nowa komunikacja wizualna podkreśla charakter Radia Złote Przeboje jako nowoczesnej rozgłośni grającej energetyczną, sprawdzoną muzykę na każdą porę dnia.

Radio Złote Przeboje ma 25 lat i po raz pierwszy całkowicie zmienia swoją identyfikację wizualną. Nowe logo stacji w fioletowo-czerwonych barwach w abstrakcyjny sposób nawiązuje do procesu docierania muzyki do odbiorcy. Oddaje aktualny charakter Radia Złote Przeboje – stacji, która prezentuje słuchaczom i słuchaczkom największe, znane przeboje oraz sprawdzone wiadomości, w tym najbliższe im lokalne newsy. Zarówno grana przez nią muzyka, jak i nadawane w niej audycje dostarczają radości i dają energię do działania przez cały dzień.

Czujemy duży sentyment do naszego dotychczasowego znaku, w końcu był z nami ćwierć wieku. Jednak nie oddaje on już charakteru dzisiejszego Radia Złote Przeboje, czyli nowoczesnej stacji osadzonej we współczesnym świecie, która gra sprawdzone hity – mówi Piotr Jaroszewski, dyrektor stacji muzycznych Grupy Radiowej Agory. – Stawiamy na rozwój nie tylko w radiowym eterze, ale także w świecie cyfrowym. Rozbudowujemy więc ofertę podcastową i serwis Zloteprzeboje.pl oraz rozwijamy zaangażowaną społeczność wokół naszych kanałów w mediach społecznościowych.

Nowa identyfikacja jest już widoczna na stronie internetowej Radia Złote Przeboje. Także na profilach stacji w mediach społecznościowych – na Facebooku, Instagramie i TikToku oraz na platformie YouTube.

Od 7 listopada odmieniona identyfikacja wizualna stacji będzie prezentowana w ogólnopolskiej kampanii wizerunkowej

Działania będą prowadzone w internecie (m.in. w mediach społecznościowych) oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej AMS. Hasłem kampanii będzie „Dobre na wszystko”. Dopełnieniem głównego claimu będą rozwinięcia takie jak:

  • „Dobre na poprawę humoru”;
  • „Dobre na drogę”;
  • „Dobre na nudę”;
  • „Dobre na cały dzień”.

Stworzenie nowego logo oraz przygotowanie kampanii wizerunkowej Radia Złote Przeboje powierzono gdańskiemu studiu Tofu.

  • 8
Radio Złote Przeboje ma 25 lat

Radio Złote Przeboje ma 25 lat

Radio Złote Przeboje ma 25 lat
Radio Złote Przeboje ma 25 lat
Radio Złote Przeboje ma 25 lat
Radio Złote Przeboje ma 25 lat
Radio Złote Przeboje ma 25 lat
Radio Złote Przeboje ma 25 lat
Radio Złote Przeboje ma 25 lat

28 października 2022