Radio Nowy Świat rozpoczyna kampanię reklamową, by zachęcić do finansowego wsparcia stacji
  • 0
  • 2
22.09.2022

Radio Nowy Świat rozpoczyna kampanię reklamową, by zachęcić do finansowego wsparcia stacji

„Nie słucham na gapę, wspieram Radio Nowy Świat” to hasło nowej kampanii, która rusza na antenie radia oraz w mediach społecznościowych. Kampania ma zachęcić słuchaczy do finansowego wsparcia stacji.

Radio Nowy Świat ma obecnie ponad 32 tys. patronów. Każdego miesiąca wpłacają oni ponad 660 tys. zł na Patronite. Najniższa wpłata wynosi 10 zł, a najwyższa 3 tys. zł. W ciągu dwóch tygodni od uruchomienia nowej wersji aplikacji radia pobrało ją ponad pół miliona użytkowników. Z obserwacji, rozmów ze słuchaczami wynika jednak, że jest dość spora grupa, która naprawdę nie wie, jak stacja jest finansowana.

Pomysłodawcą hasła „Nie słucham na gapę” jest patron, pan Jerzy

Zupełnie spontanicznie wypowiedział je podczas audycji Koncert Życzeń. Spoty autopromocyjne z udziałem dziennikarzy stacji mają przekonać słuchaczy, że bez wpłat patronek i patronów nie byłoby Radia Nowy Świat. Nie byłoby cyklu o Afryce, Ameryce Łacińskiej czy Skandynawii.

Kampania „Nie słucham na gapę, wspieram Radio Nowy Świat” oprócz spotów antenowych będzie mieć swoją graficzną odsłonę w social media. Będzie zachęcać patronów do ujawniania swojego finansowego poparcia dla radia i zamieszczania grafiki na profilach prywatnych. Wokalista i kompozytor Piotr Bukartyk na potrzeby kampanii napisał piosenkę pod tytułem „Nie słucham na gapę”.

Kampania rusza w piątek 23 września i potrwa około cztery tygodnie.

  • 2
Radio Nowy Świat zachęca, by wspierać je finansowo

Radio Nowy Świat zachęca, by wspierać je finansowo

Radio Nowy Świat zachęca, by wspierać je finansowo

22 września 2022

  • 0
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
22.09.2022 Artykuł Partnera

Pierwsze kroki w pozycjonowaniu stron internetowych

Nawet dobry projekt strony internetowej nie wystarczy, jeżeli nie podejmiesz odpowiednich kroków, aby zwiększyć rozpoznawalność marki w sieci. Taktyk promocyjnych jest mnóstwo, jednak liderem staje się SEO. To mozolny proces, który może zniechęcić rozpoczynającego biznes online przedsiębiorcę, jednak jest wart wszelkich wysiłków. Czym jest optymalizacja stron pod kątem wyszukiwarek i co gwarantuje dla rozwoju firm w Internecie? O tym dowiesz się po lekturze tego wpisu.

21 września 2022