Gdańsk ogłosił casting na tiktokerów
  • 0
  • 1
10.08.2022

Gdańsk ogłosił casting na tiktokerów

Celem castingu jest wyłonienie ambasadorów profilu Gdańska na TikToku. Pierwszy z trzech etapów postępowania trwa do 26 sierpnia. Polega na zbieraniu zgłoszeń w formie filmów, w których uczestnicy mają wyjaśnić, dlaczego to właśnie oni są idealnymi kandydatami do współtworzenia materiałów wideo na gdańskie profile. 

Następnie wybrane osoby zostaną poproszone o zrealizowanie zadania polegającego na nagraniu tiktoka w przestrzeni miasta. Po zakończeniu zbierania materiałów i obradach komisji wybranych zostanie maksymalnie 3 laureatów. Casting zakończy się publicznym ogłoszeniem wyników między 19 a 25 września.

Mentorem uczestników castingu będzie gdański tiktoker Piotr Bylina, znany pod pseudonimem Edzio. Raper ma 1,6 mln obserwatorów na TikToku. Zwycięzcy będą tworzyć swoje materiały pod jego opieką. Poprowadzi on warsztaty z tworzenia filmów na potrzeby mediów społecznościowych.

Poza możliwością tworzenia tiktoków w ramach stałej współpracy z miastem zwycięzcy otrzymają po 2 tys. zł. Casting będzie promowany w mediach społecznościowych i w przestrzeni Gdańska. Informacji można również szukać na oficjalnych kanałach miasta w social media. Prowadzeniem castingu zajmuje się agencja Personal PR.

  • 1
Casting na tiktokerów Gdańska

Casting na tiktokerów Gdańska

9 sierpnia 2022