Uniqalni w kampanii z okazji 30-lecia firmy Uniqa
  • 1
  • 1
10.09.2020

Uniqalni w kampanii z okazji 30-lecia firmy Uniqa

Gdyby każdy w wieku 30 lat żył tak samo, byłoby nudno. Życie przynosi różne scenariusze, a my jesteśmy uniqalni – przekonuje Uniqa w kampanii. W ten sposób ubezpieczyciel świętuje jubileusz w mediach społecznościowych. Właśnie mija 30 lat od podpisania pierwszej polisy w Polsce.

Reklama pokazuje historie czterech zupełnie różnych osób, które właśnie obchodzą swoje 30. urodziny. To analogia do 30-letniej historii firmy. Spot prezentuje kobietę, która postanawia znaleźć w życiu nową pasję. Widzimy też przyszłą mamę i 30-latkę, mimo pewnych ograniczeń świętującą urodziny w gronie przyjaciół. Ostatnia z historii ukazuje mężczyznę, który postanawia spędzić ten dzień na własnych zasadach.

Trzydziestka UNIQAlnie

🎂 30. urodziny to bardzo ważny moment w życiu – dla wielu nawet przełomowy 🙂 Ważne, żeby przeżyć go po swojemu i w 100 procentach UNIQAlnie – tak właśnie zrobili bohaterowie naszego filmu 🙌 Wiemy, o czym mówimy, bo my również obchodzimy swoje 30-lecie 🎉

Opublikowany przez UNIQA Polska Środa, 9 września 2020

Spot „Trzydziestka uniqalnie” emitowany jest na Facebooku oraz YouTube. W kolejnych czterech filmach poznamy bliżej historie głównych bohaterów. Wszystkie zostały zrealizowane we współpracy z LDZFilm. Koncept i realizacja kampanii – Bluerank.

  • 1
Uniqalni

Uniqalni w kampanii marki Uniqa

10 września 2020

9 września 2020

  • 0
  • 2
  • 0
  • 0
  • 0
9.09.2020

Ze słoikiem po żel pod prysznic – Carrefour uruchamia stację do uzupełniania kosmetyków

Realizując strategię redukcji plastiku w ramach polityki opakowaniowej oraz działań transformacji żywieniowej, Carrefour Polska uruchomił testowo pierwszą stację refillingową. Klienci sklepu zlokalizowanego na warszawskim Bemowie będą mieć możliwość napełnienia kosmetykami butelek wielokrotnego użytku. Ma to zredukować ilość wykorzystywanych do tej pory jednorazowych opakowań. Projekt powstał we współpracy z marką kosmetyczną Yope oraz start-upem Swapp.