„Run Your Way” marki New Balance w lokalnej, polskiej odsłonie
  • 0
  • 4
28.03.2024

„Run Your Way” marki New Balance w lokalnej, polskiej odsłonie

New Balance w ramach lokalnej kontynuacji kampanii „Run Your Way” prezentuje lokalnych biegaczy. Dla każdego z nich ważne jest coś innego, ale łączy ich bieganie.

„Run Your Way” to globalna kampania marki z Bostonu. Jej celem jest podkreślenie wyjątkowości i indywidualizmu osób, które biegają. New Balance przybliża sylwetki czwórki biegaczy, którzy podzielili się swoimi biegowymi regułami.

Lokalnymi bohaterami kampanii są:

  • Karol Klepacki (@karolgucio). Kiedyś obiecujący płotkarz na 400 m. Dziś swoją biegową pasję realizuje w ramach projektu Swords Athletics. Zasada Karola: „Bieganie to sport zespołowy”.
  • Zosia Pilitowska (@sophie_pilitowska). Nocne zmiany za barem siedem lat temu zamieniła na wspólny biznes z mamą. Dziś dalej prowadzi bar śniadaniowy Ranny Ptaszek na krakowskim Kazimierzu. Zasada Zosi: „W bieganiu nic nie musisz”.
  • Michal „Yaksha” Novotny (@yak.ska). Były tajski boxer, fan streetwearu i DJ. Jako właściciel wytwórni muzycznej współpracował z największymi gwiazdami słowackiej (i nie tylko) sceny hiphopowej. Stworzył społeczność Lovethem Running Club. Zasada Michala: „Nigdy nie wiesz, dokąd zaprowadzi cię twój bieg”.
  • Marysia Surzycka (@surzycka). Na co dzień jest prezeską domu produkcyjnego Shootme. Bieganie to dla niej forma ruchu, odskocznia od codziennych obowiązków i czas relaksu. Zasada Marysi: „Biegam dla swojego dobra, nie dla kilometrów”.

Pełne historie lokalnych bohaterów kampanii można poznać na stronie newbalance.pl/runyourway oraz w materiałach wideo, które pojawiły się na kanałach social media biegaczy zaangażowanych w kampanię.

Za koncepcję i koordynację produkcji lokalnej odsłony kampanii odpowiada Osom Studio. Przygotowaniem sesji zdjęciowej i materiałów zajął się dom produkcyjny Spokój Film.

W ramach kampanii działania online realizuje Performance Media. Key visuale pojawiły się m.in. w warszawskim metrze (Ströer) i na muralach (Good Looking Studio). Wsparcia w obszarze PR-u, zakupu mediów i działań z influencerami udziela agencja Snow PR. Kampania przewiduje również zaangażowanie lokalnych społeczności biegowych oraz komunikację w trakcie Półmaratonu Warszawskiego i towarzyszącego mu New Balance Biegu na Piątkę.

  • 4
Run your Way New Balance

Karol Klepacki

Run your Way New Balance

Zosia Pilitowska

Run your Way New Balance

Marysia Surzycka

Run your Way New Balance

Michal Novotny

28 marca 2024

27 marca 2024