„Młodym już dziękujemy” – Michał Żebrowski w profrekwencyjnym spocie Sexedpl
  • 1
  • 1
2.04.2024

„Młodym już dziękujemy” – Michał Żebrowski w profrekwencyjnym spocie Sexedpl

Fundacja Sexedpl rozpoczęła kampanię profrekwencyjną. Zachęca w niej do udziału w wyborach samorządowych. Główną rolę w spocie zagrał Michał Żebrowski.

Spot pokazuje przerysowaną, komediową scenę z gabinetu lidera samorządu. Lider dziękuje młodym współpracownikom za pracę w wyborach parlamentarnych. Prosi ich jednocześnie, by nie zawracali sobie głowy wyborami lokalnymi, które nie są dla nich.

Młodzi przejmują jednak narrację i zachęcają widzów do wzięcia udziału w wyborach. Podkreślają, że mają one bezpośrednie przełożenie na ważne dla nich kwestie związane z ich codziennym życiem, m.in. opieką zdrowotną, edukacją czy kulturą.

Spot wyreżyserował Igor Leśniewski. Film opublikowano w mediach społecznościowych na kanałach fundacji oraz influencerów wspierających jej działania. Będzie także promowany poprzez kampanię outdoorową w wielu polskich miastach, na 20 uczelniach, w 250 miejskich autobusach i dworcach PKP w całej Polsce. Dodatkowo jego promocję wspiera kampania online oraz publikacje w mediach.

  • 1
Sexedpl i wybory samorzadowe

Sexedpl i wybory samorządowe

2 kwietnia 2024

30 marca 2024