„Mądrze korzystaj z energii” – zachęca PGE
  • 1
  • 4
2.11.2022

„Mądrze korzystaj z energii” – zachęca PGE

PGE Polska Grupa Energetyczna promuje efektywny sposób korzystania z energii elektrycznej. Zwraca też uwagę na to, ile kilowatogodzin (kWh) zużywają najbardziej popularne sprzęty w gospodarstwie domowym. Namawia, by skorzystać ze stworzonego przez nią kalkulatora energii.

Kampania prowadzona jest w telewizji, na nośnikach OOH i w mediach społecznościowych. Na jej potrzeby został zrealizowany 15-sekundowy spot. Działania pod hasłem „Mądrze korzystaj z energii” potrwają od 1 do 30 listopada 2022 r.

Wykorzystano format kreatywny marki PGE, w którym bohaterami są zwierzęta. W nowym spocie bohaterka to Sowa – Mądra Głowa. Przypomina, jak mądrze korzystać z energii, żeby obniżyć rachunki za energię.

Wraz z rozpoczęciem kampanii uruchomiona została strona internetowa www.madrze-korzystaj.pl. Znajduje się na niej kalkulator pozwalający policzyć zużycie i koszty energii dla poszczególnych urządzeń wykorzystywanych w gospodarstwie domowym.

Mądre korzystanie z dobra, jakim jest energia elektryczna, powinno nam towarzyszyć każdego dnia. Szczególnie teraz, gdy wojna wywołana przez Putina w Ukrainie zachwiała sytuacją geopolityczną i wywołała światowy kryzys energetyczny. Każdy z nas, zmieniając swoje nawyki może mądrze korzystać z energii elektrycznej i ograniczyć jej zużycie, a tym samym zmniejszyć swoje rachunki – mówi Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

Za kreację kampanii oraz produkcję spotu odpowiada agencja GoldenSubmarine.

  • 4
PGE „Mądrze korzystaj z energii”

PGE z kampanią „Mądrze korzystaj z energii”

PGE „Mądrze korzystaj z energii”
PGE „Mądrze korzystaj z energii”
PGE „Mądrze korzystaj z energii”

2 listopada 2022