Influencerka Klaudia Halejcio ambasadorką cateringu Nice To Fit You
  • 0
  • 1
8.02.2024

Influencerka Klaudia Halejcio ambasadorką cateringu Nice To Fit You

Aktorka i influencerka Klaudia Halejcio została ambasadorką cateringu dietetycznego Nice To Fit You. W ramach współpracy przez cały 2024 r. będzie uczestniczyła w działaniach marketingowych marki.

Nice To Fit You to marka w segmencie diet premium i semi-premium. Najważniejszymi wyróżnikami firmy są jakość oferowanych klientom posiłków oraz ich smak. To wokół niego koncentrują się niemal wszystkie tegoroczne działania marketingowe marki.

W naszych tegorocznych działaniach podkreślamy smak naszych dań przez pryzmat pozytywnych emocji, jakie towarzyszą jedzeniu. Hasłem inicjującym współpracę z Klaudią jest „Smak przejścia na dietę, która tym razem jest naprawdę pyszna”. Spełnia zatem oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Klaudia żyje pełnią życia, jest kobietą odnoszącą sukcesy, a przy tym mamą, partnerką, kobietą realizującą swoje pasje. Znajduje w tym wszystkim też czas na to, aby dbać o swój wygląd i zdrowie. Uważamy, że wiele kobiet w Polsce może się z nią identyfikować na różnych poziomach. Jest więc idealną osobą, by pokazać, że nasza dieta pudełkowa jest ciekawym, wygodnym i przede wszystkim smacznym rozwiązaniem dla każdego – mówi Sylwia Ramos-Wójcik, brand managerka Nice To Fit You.

Roczna współpraca marki z aktorką obejmuje realizację materiałów wideo, digital, kampanię na nośnikach OOH w całej Polsce oraz produkcję wspólnych treści na social media.

  • 1
Klaudia Halejcio twarzą marki Nice to Fit You

Influencerka Klaudia Halejcio ambasadorką cateringu Nice To Fit You

 

8 lutego 2024

7 lutego 2024