Doze influencera „Buddy” w Żabce - Marketing przy Kawie
Żabka wprowadza na półki energetyki Doze influencera Buddy
  • 0
  • 3
10.04.2024

Żabka wprowadza na półki energetyki Doze influencera Buddy

W sklepach sieci Żabka pojawiły się napoje energetyzujące Doze w dwóch wariantach smakowych sygnowane przez influencera Kamila „Buddę” Labuddę.

Jako pierwsze na półkach sklepowych pojawiły się napoje energetyzujące. Jeszcze w tym miesiącu do sprzedaży trafi jednak kolejny wariant zwykłego napoju, który będzie dostępny bez żadnych ograniczeń wiekowych. Energetyki Doze dostępne są w dwóch wariantach: Classic i Zero (bez cukru). Prace nad uruchomieniem marki energetyków trwały 18 miesięcy.

Niedawno Labudda rozdał siedem aut o łącznej wartości 2,5 mln zł. Transmisja live z losowania pobiła wszelkie rekordy polskiego YouTube, gromadząc niemal 700 tys. widzów.

Doze to coś więcej niż zamknięty w puszce napój. To przede wszystkim nowa idea. Nasz manifest to „idea gives object personality”, czyli „to pomysł nadaje przedmiotom osobowości”. Doze to dawka energii dla tych, którzy z pasją idą przez życie – komentuje Budda.

W projekcie Doze pracuje 87 osób. W zakładzie produkcyjnym na minutę powstaje 3200 puszek, więc 192 tys. na godzinę.

Marka osobista Kamila Labbudy rozwija się bardzo szybko. Premiera filmu dokumentalnego „Budda. Dzieciak ‘98” okazała się hitem i największym otwarciem w historii polskich filmów wspomnianego gatunku.

– Dziś wykonujemy bardzo ważny, ale dopiero pierwszy krok. Moim celem jest stworzenie całego holdingu z prawdziwie zaangażowaną społecznością – zapowiada influencer.

Wystartował również projekt Dozeland. Na terenie o powierzchni 55 tys. m2 będą znajdować się:

  • asfaltowy tor do driftu,
  • chillout zone,
  • strefa wodna,
  • off road.

Szczegóły dotyczące miejsca będą sukcesywnie odkrywane na kanałach należących Buddy. Na stronie dozeland.pl, która ma zacząć niebawem działać, będzie można śledzić aktualne prace oraz nowości wprowadzane przez Buddę.

  • 3
Doze w Żabce

Żabka wprowadza na półki energetyki influencera Kamila „Buddy” Labuddy

Doze w Żabce

9 kwietnia 2024

8 kwietnia 2024