„Radio Zet nr 1 w twojej pracy” – kampania i zabawa antenowa z nagrodami
  • 1
  • 1
3.04.2024

„Radio Zet nr 1 w twojej pracy” – kampania i zabawa antenowa z nagrodami

3 kwietnia startuje kampania „Radio Zet nr 1 w twojej pracy”. Towarzyszy jej zabawa antenowa, w której słuchacze mogą wygrać premie do swojej pensji. Mogą też zdobyć ekspresy do kawy.

– W najnowszej kampanii promującej Radio Zet sięgamy po sprawdzone rozwiązania i nawiązujemy do ostatnich reklam stacji. Mieliśmy już kampanię „Radio Zet nr 1 w twoim samochodzie”. Uznano ją za jedną z najefektywniejszych polskich reklam w konkursie Kantar Creative Effectiveness Awards 2023. Teraz chcemy być również nr 1 w twojej pracy. Nasz przekaz pozostaje niezmienny. Radio Zet towarzyszy nam zawsze i wszędzie, a siłę muzyki ma wpisaną w swoje DNA – mówi Katarzyna Piecuch, dyrektor marketingu Grupy Eurozet.

W spocie ponownie wykorzystano piosenkę Sylwii Grzeszczak „Bang, bang”

Utwór jest znany z ostatniej kampanii „Lubię tak jak ty słuchać Radia Zet”. Tym razem wykonują go słuchacze w różnych miejscach pracy – warsztacie samochodowym, biurze i salonie fryzjerskim.

Kampanii towarzyszy codzienny konkurs antenowy. Uczestnicy mają uzasadnić, dlaczego Radio Zet jest numerem 1 w ich pracy. Do autorów najciekawszych z nich wybierze się ekipa stacji. Jeśli wywołany z anteny pracownik wyjdzie do niej we wskazanym czasie, otrzyma premię wynoszącą 3 tys. zł wraz z profesjonalnym ekspresem do kawy.

Niezależnie od tego słuchacze będą mieli szansę na wygranie 500 zł premii. Wystarczy, że jako pierwsi odgadną, jaki zawód jest zawodem dnia i dodzwonią się pod wskazany numer. Zabawa potrwa do 26 kwietnia.

Kampania obejmie ogólnopolskie i tematyczne stacje telewizyjne, w tym Polsat, TVN i TVP, a także internet, media własne oraz społecznościowe. Za planowanie i zakup mediów był odpowiedzialny Zenith. Współpracował z Działem Marketingu Radia Zet, który przygotował koncepcję kreatywną spotu.

  • 1
„Radio Zet nr 1 w twojej pracy”

„Radio Zet nr 1 w twojej pracy” – kampania

3 kwietnia 2024

2 kwietnia 2024