Orange rozpoczął kampanię nowej oferty dla firm
  • 0
  • 1
22.08.2023

Orange rozpoczął kampanię nowej oferty dla firm

Kampania nowej oferty internetu dla firm Orange rozpoczęła się 18 sierpnia br. pod hasłem “Odkryj bezkres firmowego internetu”.

Promocja nowej oferty “Odkryj bezkres firmowego internetu” . Dostępna jest w planie firmowym XL z umową na 36 msc., zapewnia swoim klientom dostęp do internetu mobilnego bez limitu danych oraz limitu prędkości na terenie całego kraju. Ponadto klienci, którzy zdecydują się podpisać umową z operatorem w wybranym pakiecie, otrzymają drugi numer telefonu za 0 zł.

Wprowadzeniu nowej oferty towarzyszy kampania reklamowa budująca świadomość wśród konsumentów, prowadzona jest w telewizji oraz digitalu. W zakresie strategii, planowania i zakupu mediów kampania realizowana jest przez agencję Value Media. Działania digital realizowane są w modelu house of communication we współpracy z agencją SalesTube (Group One).

Za strategię kreatywną kampanii odpowiada agencja Havas. Produkcją spotu zajęło się studio produkcyjne Selfish3 Production, za postprodukcję odpowiada Studio Orka, a udźwiękowienie spotów zrealizowane zostało przez Chimney Group.

  • 1
Reklama Orange 2023 “Odkryj bezkres firmowego internetu”

Orange rozpoczął kampanię nowej oferty dla firm.

 

22 sierpnia 2023