Maszyny vendingowe z ekranem dotykowym w toaletach na australijskich lotniskach
  • 0
  • 1
17.07.2017

Maszyny vendingowe z ekranem dotykowym w toaletach na australijskich lotniskach

Założona w Melbourne firma Powder Room Interactive Media wprowadziła interaktywną maszynę vendingową z dotykowym ekranem. Pozwala ona konsumentom kupić lub wypróbować produkty.

Cyfrowe kioski wyposażone są w 32-, 40- lub 50-calowy ekran LCD z oprogramowaniem umożliwiającym wyświetlanie m.in. materiałów wideo i audio. Można w nich płacić gotówką lub zbliżeniowo kartą. Maszyny pojawiły się w ponad 300 lotniskowych toaletach w Australii, gdzie miesięcznie przewija się około 10 mln podróżnych.

Ekrany mają pozwolić markom na zamieszczanie reklam i prowadzenie sprzedaży w miejscach i czasie, kiedy konsumenci są na to najbardziej podatni. W maszynach można np. reklamować produkty higieniczne dla kobiet czy pastę do zębów dokładnie w tym momencie, gdy te produkty są konsumentom potrzebne.

Kioski umożliwiają dostosowanie kampanii do różnych pór dnia czy lokalizacji. Zapewniają też możliwość testowania kreacji reklamowych i różnych strategii cenowych.

Kilka dużych marek FMCG podpisało już umowę na wykorzystanie wyświetlaczy. Firma ma nadzieję, że jej rozwiązanie będzie mogło pojawić się także w galeriach handlowych i innych miejscach w Australii, a następnie świata.

Powder Room Interactive Media oferuje również 22-calowe interaktywne ekrany LCD, które mają działać jak cyfrowe plakaty.

Źródło: www.springwise.com

  • 1

Źródło: www.pri-media.com.au

Reklama

17 lipca 2017

14 lipca 2017

Reklama
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
14.07.2017

Firmy wciąż niewystarczająco dbają o różnorodność płci – raport Deloitte

Kobiety nadal stanowią zdecydowaną mniejszość w zarządach i radach nadzorczych firm. Jest tak pomimo stałych wysiłków zmierzających ku zwiększeniu różnorodności płciowej w najważniejszych organach spółek. Z 5. edycji raportu „Women in the Boardroom: A Global Perspective” firmy Deloitte wynika, że kobiety globalnie zajmują 15 proc. miejsc w zarządach. To o 3 p.p. więcej niż dwa lata wcześniej.

Reklama