Katarzyna Bosacka ambasadorką marek OnlyBio i OnlyEco
  • 0
  • 1
24.05.2019

Katarzyna Bosacka ambasadorką marek OnlyBio i OnlyEco

Spółka Laboratorium Naturella zawarła kontrakt z Katarzyną Bosacką. Zostanie ona ambasadorką dwóch ekologicznych marek firmy na polskim rynku. Długoterminowa kampania promocyjno-edukacyjna z udziałem dziennikarki ruszy w drugim kwartale 2019 r.

Katarzyna Bosacka to autorka publikacji o zdrowiu i urodzie, dziennikarka i prezenterka prowadząca na antenie TVN Style program „Wiem, co jem i wiem, co kupuję” na temat świadomości konsumenckiej. Teraz będzie promować naturalne, wegańskie kosmetyki i środki czystości.

Umowa została podpisana na okres trzech lat. Kampania obejmie działania w mediach tradycyjnych oraz Internecie.

Jesteśmy bardzo zadowoleni i dumni z tego, że tak wiarygodna i merytoryczna osoba żyjąca w zgodzie z własnymi wartościami będzie twarzą naszej marki. Współpraca z panią Katarzyną Bosacką wspierać będzie budowanie wizerunku OnlyBio i OnlyEco jako marek skierowanych do osób świadomych i dbających o swoje zdrowie.

Pani Bosacka od lat prowadzi popularne programy edukacyjne na temat tego, jak zdrowo jeść i rozsądnie robić zakupy. Kładzie szczególny nacisk na zdrowy tryb życia i naturalność produktów. Te cechy idealnie wpisują się w filozofię naszej marki – mówi Ewa Wójcikowska, prezes zarządu Laboratorium Naturella.

  • 1

Katarzyna Bosacka

24 maja 2019

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
24.05.2019

Opinia Rady Etyki Public Relations w sprawie przestrzegania zasad etyki PR

10 maja, po publikacji „Super Expressu” dotyczącej dzieci premiera Mateusza Morawieckiego, zarząd Polskiego Stowarzyszenia Public Relations zwrócił się do Rady Etyki Public Relations z prośbą o wydanie opinii. REPR oświadczyła, że nie dysponuje faktograficzną wiedzą pozwalającą na to. Jednocześnie apeluje o przestrzeganie istniejących w naszym kraju zapisów kodeksów etycznych public relations. Zwraca też uwagę na potencjalne zagrożenia wynikające z łączenia funkcji specjalisty ds. PR z pracą dziennikarza.