Gwiazdy serialu „Rodzinka.pl” w świątecznej kampanii Avonu
  • 0
  • 5
14.11.2017

Gwiazdy serialu „Rodzinka.pl” w świątecznej kampanii Avonu

Każdego roku z okazji świąt Bożego Narodzenia Avon zaprasza do współpracy znaną rodzinę, która promuje ofertę z katalogu marki. W tym roku w kampanii wzięły udział gwiazdy „Rodzinki.pl” – Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak i Mateusz Pawłowski.

Działania świąteczne dotyczą katalogu numer 16, obejmującego okres od 9 do 29 listopada. Prowadzone są w radiu oraz Internecie. Kampania Avonu z przymrużeniem oka pokazuje przygotowania do świąt w rodzinie Boskich. Do zrobienia świątecznych zakupów zachęca m.in. seria spotów radiowych, w których Natalia i Ludwik mierzą się z różnymi świątecznymi dylematami.

Kampania w dużej mierze koncentruje się na mediach społecznościowych. Dla osób, które mają problem z wyborem prezentów, pomocą ma być chatbot na Messengerze. Działania radiowe trwają od 9 listopada do 13 grudnia na antenach m.in. RMF, Radia Zet, Eski i Vox FM.

Małgorzata Kożuchowska związana jest z marką Avon od początku 2017 r. Promowała m.in. linię kosmetyków do makijażu True, krem z linii Anew oraz zapach Viva la Vita.

Boscy to pierwsza serialowa rodzina, która pojawiła się na okładce świątecznego katalogu marki. W ostatnich latach bożonarodzeniową ofertę marki promowali: Justyna Steczkowska z mężem i dziećmi, Katarzyna Skrzynecka z mężem i córką, rodzina Królikowskich oraz bracia Golcowie.

Kreację przygotował dział komunikacji Avonu. Spoty radiowe zostały wyprodukowane przez studio Soundflower. Media zakupił Starcom.

  • 5
Reklama

14 listopada 2017

13 listopada 2017

Reklama
Czytaj także
Reklama