Małgorzata Kożuchowska ambasadorką Avonu [aktualizacja]
  • 1
  • 3
17.01.2017

Małgorzata Kożuchowska ambasadorką Avonu [aktualizacja]

Nową twarzą marki Avon została Małgorzata Kożuchowska. Wizerunek aktorki pojawi się w zakrojonej na szeroką skalę kampanii promocyjnej linii do makijażu True oraz nowego zapachu Viva La Vita.

Marka obchodzi 25-lecie obecności na polskim rynku. Przez ten czas współpracowała z wieloma gwiazdami, m.in. Małgorzatą Sochą i Justyną Steczkowską. W jubileuszowym roku zaprosiła do współpracy Małgorzatę Kożuchowską.

25-lecie Avon rozpoczyna z nową strategią „Porozmawiajmy o pięknie”. Działania promocyjne nowych kosmetyków będą prowadzone przede wszystkim w telewizji (dla marki stworzony zostanie program telewizyjny), prasie oraz Internecie (z naciskiem na media społecznościowe).

6 lutego wystartuje ogólnopolska kampania telewizyjna. Emitowane w niej będą spoty perfum Viva la Vita z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej, zrealizowane w samym sercu Rzymu.

Koncepcję kreatywną spotów stworzyła agencja Santo Buenos Aires, produkcją zajęła się Indiana Productions, natomiast zakupem mediów Starcom. Strategia „Porozmawiajmy o pięknie” została stworzona we współpracy z CPC Brand Consultants.

[Aktualizacja, 3 lutego 2017 r.]
3 lutego spot z udziałem aktorki został opublikowany w kanale YouTube marki. Od 6 lutego można go będzie zobaczyć również w telewizji.


  • 3

17 stycznia 2017

16 stycznia 2017