Gang Bystrzaków – Biedronka z nową akcją lojalnościową
  • 3
  • 5
29.08.2022

Gang Bystrzaków – Biedronka z nową akcją lojalnościową

29 sierpnia ruszyła nowa odsłona akcji lojalnościowej Biedronki. Do oszczędzania będzie w niej zachęcał Gang Bystrzaków i trójka jego bohaterów – Świnka Skarbonita, Jabłko Newton i Pies Dżi-Pi-Es.

Gang Bystrzaków składa się z trzech postaci:

  • Świnka Skarbonita pilnuje finansów gangu i podpowiada, jak znajdować produkty w korzystnych cenach. Jej supermocą jest cena.
  • Jabłko Newton ma plan na wszystko i stawia na jakość.
  • Pies Dżi-Pi-Es symbolizuje bliskość i rekomenduje robienie zakupów blisko miejsca, gdzie mieszkamy.

Cała trójka łączy siły w walce z inflacją i zachęca do oszczędzania.

Nasza nowa akcja lojalnościowa ma zupełnie inny charakter. Inflacja wymusza na nas wszystkich uważniejsze zarządzanie swoim portfelem. Biedronka, będąc blisko swoich klientów, chce z pomocą uwielbianego gangu edukować. Jednocześnie oferuje możliwość realnych oszczędności w trakcie codziennych zakupów i nagradza za dokonywanie korzystnych wyborów – mówi Aleksandra Surdyk-Kaptur, starszy menedżer ds. marketingu w sieci Biedronka.

W ramach akcji Gang Bystrzaków oszczędzać można na dwa sposoby

  • Pierwszy to skorzystanie ze specjalnych ofert w ramach Tygodniowych Misji Oszczędzania.
  • Drugi polega na odkładaniu części wydanych pieniędzy w ramach wirtualnego portfela.

Tygodniowe Misje Oszczędzania pozwalają na natychmiastowe oszczędności w trakcie zakupów konkretnych produktów biorących udział w akcji w danym tygodniu. Pierwsza misja otwiera kampanię w tygodniu od 29 sierpnia. Jej hasło to: „Kupuj w cenach niższych niż w zeszłym roku”. Klienci będą mogli kupić wybrane produkty w cenach niższych niż najniższa regularna cena danego produktu w 2021 r.

Przez cały czas trwania akcji oszczędności można gromadzić w wirtualnym portfelu. Co tydzień za zakupy wybranych produktów z kartą Moja Biedronka przyznawany jest rabat kwotowy, który automatycznie zapisuje się w wirtualnym portfelu klienta. Środki z Wirtualnego Portfela można wykorzystać na zakupy w każdą sobotę w okresie trwania akcji Gang Bystrzaków. Wysokość zaoszczędzonej kwoty można na bieżąco sprawdzać w aplikacji Biedronka lub na stronie internetowej moja.biedronka.pl po uprzednim zarejestrowaniu karty.

W ramach tegorocznej akcji za każde zaoszczędzone 6 zł w ramach Tygodniowych Misji Oszczędzania lub wirtualnego portfela w ramach jednej transakcji klient otrzyma naklejkę. Można je zbierać do 19 listopada. Naklejki umożliwiają odbiór za darmo maskotki jednego z członków Gangu Bystrzaków. Aby odebrać Bystrzaka, należy zebrać 50 naklejek w specjalnym albumie dostępnym w sklepie. To jedyny sposób, aby stać się właścicielem maskotki. W tym roku nie będą one dostępne w sprzedaży.

Tradycyjnie akcji zbierania naklejek towarzyszy książka

Tym razem jest to „Gang Bystrzaków. Oszczędzanie to nasza misja” autorstwa Pauliny Płatkowskiej. Jej bohaterami są członkowie gangu, którym życie i zabawy próbuje utrudniać zielony, niesympatyczny stwór – Paskudna Inflacja. Dzięki koleżance Biedronce Bystrzakom udaje się jednak znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Proste opowieści dotyczących życia codziennego mają uczyć dzieci tego, że warto oszczędzać. Książkę można zdobyć już po uzbieraniu 15 naklejek.

Odbiór Bystrzaków i książki będzie możliwy od 26.09.2022 do 3.12.2022 r. lub do wyczerpania zapasów.

Akcję wspiera kampania reklamowa w telewizji, radiu, na outdoorze, w digitalu oraz w sklepach sieci Biedronka.

Jak dotąd Biedronka prowadziła już akcje z maskotkami:

  • 5
Gang Bystrzaków Biedronki

Gang Bystrzaków Biedronki

Gang Bystrzaków Biedronki
Gang Bystrzaków Biedronki
Gang Bystrzaków Biedronki
Gang Bystrzaków Biedronki

29 sierpnia 2022

28 sierpnia 2022

27 sierpnia 2022