Robert Kubica ambasadorem marki Alfa Romeo w Polsce
  • 0
  • 1
15.01.2021

Robert Kubica ambasadorem marki Alfa Romeo w Polsce

Ambasadorem marki Alfa Romeo w Polsce został Robert Kubica. Nowa strategia brandu ma na celu podkreślenie wysiłku włożonego przez Grupę FCA w procesy związane z projektowaniem, wytwarzaniem i obsługą samochodów, które przekładają się na ich jakość i niezawodność.

Polski kierowca w 2020 r. zajął fotel kierowcy rezerwowego i rozwojowego zespołu Alfa Romeo Racing, obecnie Alfa Romeo Racing Orlen w F1. Jak podkreśla brand, historia i cechy charakteru sportowca wpisują się w wartości Alfy Romeo. Swoje dziedzictwo zbudowała ona na torach wyścigowych, w tym sukcesach Giuseppe Fariny i Juana Manuela Fangio w F1 w pierwszych dwóch sezonach mistrzostw. Właśnie dlatego Robert Kubica, kierowca F1 Alfa Romeo Racing Orlen został ambasadorem marki w Polsce. Jest też promotorem kampanii 5-letniej przedłużonej gwarancji Maximum Care.

Nowa strategia marki ma stanowić argument w zmianie sposobu postrzegania brandu w aspekcie szeroko rozumianej niezawodności i jakości. Polskiego kierowcę F1 od stycznia można zobaczyć w kampanii reklamowej w telewizji, Internecie oraz na reklamach wielkoformatowych na terenie kraju.

  • 1
Robert Kubica ambasadorem Alfy Romeo

Robert Kubica ambasadorem Alfy Romeo

Arian

1 miesiąc temu

Zaraz, zaraz.. to już nie będzie kierowcą symulatora f1?
A tak się dobrze zapowiadał.

15 stycznia 2021