Magda Mołek ambasadorką Vichy - Marketing przy Kawie
Magda Mołek ambasadorką Vichy
  • 0
  • 1
17.04.2024

Magda Mołek ambasadorką Vichy

Dziennikarka telewizyjna Magda Mołek została ambasadorką gamy kosmetyków Neovadiol Vichy. Weźmie udział w kampanii „Ja się dopiero rozkręcam!”, która wspiera dojrzałe kobiety, pokazując, że na każdym etapie życia można odkrywać nowe możliwości.

– Piękno zmian leży w ich zrozumieniu i akceptacji. Ten etap w życiu kobiety to nie koniec, ale początek nowej podróży, nowych doświadczeń, pełnych możliwości i potencjału. Jest to czas, w którym zgłębiamy swoją wewnętrzną mądrość i czerpiemy radość ze zdobytego doświadczenia życiowego. Możemy radzić sobie z wyzwaniami, które towarzyszą dojrzałości i cieszyć się każdym dniem. To mój najlepszy czas. Jestem pełna siły, pewna siebie, a moje decyzje płyną prosto z serca. Mam wiedzę, doświadczenie, nie boję się eksperymentować. Wiem, że najlepsze dopiero przede mną. Z wiekiem ja się dopiero rozkręcam, a o moją skórę dba ekspert – Neovadiol od Vichy – komentuje Magda Mołek.

Produkty marki powstały we współpracy z dermatologami i ginekologami. Ich podstawą jest 30 lat badań nad wpływem zmian hormonalnych związanych z menopauzą na skórę. Vichy przekonuje, że kosmetyki Neovadiol działają na 5 oznak starzenia: jędrność, przebarwienia, rozświetlenie, zmarszczki i suchość.

Współpraca ambasadorska obejmie szerokie działania: telewizję, outdoor (iluminacja na budynku Warsaw Spire), kampanię influencerską, komunikację na kanałach social media marki Vichy Laboratoires i na kanale Magdy Mołek, a także materiały POS.

Za współpracę z ambasadorką odpowiada zespół Vichy ze wsparciem agencji 2koma7, która realizuje również działania advocacy. Zakup mediów powierzono agencji mediowej Wavemaker. Kreację przygotowała agencja McCann. Produkcją sesji zdjęciowej i wideo zajmowała się Truskavka. Działania media relations prowadzi agencja LoveBrands Group.

  • 1
Magda Mołek ambasadorką gamy Neovadiol od Vichy

Magda Mołek ambasadorką gamy Neovadiol od Vichy

17 kwietnia 2024

16 kwietnia 2024