Konkurs marki Tarczyński: śniadanie z parówkami - Marketing przy Kawie
Konkurs marki Tarczyński. Julia Żugaj zachęca do podzielenia się przepisami na śniadanie
  • 1
  • 1
17.04.2024

Konkurs marki Tarczyński. Julia Żugaj zachęca do podzielenia się przepisami na śniadanie

Marka wystartowała z konkursem z udziałem Julii Żugaj. Zachęca w nim do podzielenia się kreatywnymi przepisami na śniadanie z wykorzystaniem parówek z linii Tarczyński Naturalnie.

Główną nagrodą w konkursie jest złoty naszyjnik prawdziwego parówkożercy, czyli parówka na widelcu. Wyboru zwycięskiego przepisu dokona Julia Żugaj. Dodatkowo 50 osób, których przepisy zyskają uznanie jury, zostanie nagrodzonych przedmiotami stworzonymi we współpracy z Julią. Są to szlafroki oraz apaszki.

– Parówki to najpopularniejszy składnik pysznego śniadania w Polsce. Dlatego wiemy, że potrafią one wyrażać kulinarną osobowość i zaskakiwać smakiem oraz formą podania. To właśnie jest celem naszego konkursu. Pokazać, jak w ciekawy i oryginalny sposób podać ten śniadaniowy klasyk. Możliwości jest naprawdę wiele, a my szukamy tych najciekawszych.

Po liczbie propozycji przepisów na hot-dogi i sukcesie konkursu ze Smolastym zdecydowaliśmy się ponownie pobudzić kreatywność śniadaniowych smakoszy. Tym razem te, które zaskoczą Julię Żugaj, z którą spot okazał się prawdziwym hitem internetu – mówi Tomasz Tarczyński, członek zarządu oraz dyrektor marketingu i eksportu firmy.

Propozycję śniadania należy zamieścić na parowkozercy.pl. Liczy się nie tylko smak, ale także kreatywność. Zgłoszenia można przesyłać do 14 maja br. Finał konkursu będzie miał formę testowania najlepszych dań. Kampanię konkursową wspierają działania w digital i social media.

Ogłoszony konkurs marki Tarczyński to kolejny etap rozpoczętej w marcu kampanii pod hasłem „Wszyscy są parówkożercy, Julia Żugaj też”. Poprzez współpracę z gwiazdą polskich mediów społecznościowych marka dąży do zwiększenia wśród młodych konsumentów i ich rodziców świadomości linii produktów Tarczyński Naturalnie.

  • 1
Konkurs marki Tarczyński promowany przez Julię Żugajarki Tarczyński

Konkurs marki Tarczyński promowany przez Julię Żugaj

17 kwietnia 2024

16 kwietnia 2024