Bartosz Kurek ambasadorem marki Goldsaver - Marketing przy Kawie
Bartosz Kurek został ambasadorem marki Goldsaver
  • 0
  • 1
16.04.2024

Bartosz Kurek został ambasadorem marki Goldsaver

Siatkarz Bartosz Kurek został ambasadorem sklepu internetowego Goldsaver. Kapitan reprezentacji Polski niedawno opuścił Japonię, gdzie grał przez cztery sezony.

– Kariera sportowca jest krótka. Dlatego trzeba dbać o swoją przyszłość i mądrze inwestować zarobione pieniądze, tak by zapewnić sobie spokojny byt po zakończeniu kariery. Złoto zawsze kojarzyło się z dobrą lokatą kapitału, więc nie musiałem się długo zastanawiać nad propozycją od marki Goldsaver. To był dla mnie naturalny ruch – mówi Bartosz Kurek.

– Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z Bartkiem. Nasz nowy ambasador to wzór wytrwałości, ambicji, konsekwencji i uporu w dążeniu do celu, a to wartości bardzo nam bliskie. Jesteśmy przekonani, że ten wybór okaże się strzałem w dziesiątkę. A i Bartka nawiązanie współpracy z innowacyjnym projektem na polskim rynku złota będzie dobrym omenem przed nadchodzącymi Igrzyskami Olimpijskimi w Paryżu – komentuje Wojciech Kaźmierczak, prezes Goldsaver.pl

Skojarzenie złota ze sportem jest dość oczywiste. Jednak nie tylko do złotego medalu chcą się odwoływać w swojej kampanii obie strony.

– Sport ma wiele wspólnego z inwestowaniem i oszczędzaniem. To przecież opowieść o cierpliwości i realizacji zamierzonych celów krok po kroku. By osiągnąć sukces w każdej z tych dziedzin, potrzeba przede wszystkim systematyczności. Znane przysłowie mówi, że trening czyni mistrza. To sformułowanie idealnie pasuje też do kształtowania zdrowych nawyków finansowych, które pozwalają na racjonalne gospodarowanie domowym budżetem – tłumaczy Wojciech Kaźmierczak.

Kurek ostatnie lata spędził w Japonii. Przez cztery sezony grał w barwach Wolf Dogs Nagoja, zdobywając doświadczenie i poznając inną kulturę. Teraz kapitan Biało-Czerwonych rozpocznie przygotowania do najważniejszej imprezy tego roku – Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. Polacy są jednymi z kandydatów do złotego medalu.

Dla Goldsavera to nie pierwsza inwestycja w sport. W sierpniu 2023 r. marka została sponsorem grającego w IV lidze klubu KTS Weszło. Jej eksperci gościli też m.in. na internetowych antenach Kanału Sportowego i serwisu Meczyki.pl.

  • 1
Bartosz Kurek został ambasadorem Goldsaver

Bartosz Kurek został ambasadorem sklepu internetowego Goldsaver

16 kwietnia 2024

  • 0
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
16.04.2024 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Mini Paczka InPost: Twoje rozwiązanie do wysyłki drobnych przedmiotów

Mini Paczka to innowacyjna usługa oferowana przez InPost, która ułatwia wysyłkę niewielkich przedmiotów w sposób ekonomiczny i wygodny. Dzięki Mini Paczce, możesz nadać niewielkie przedmioty za niewielkie pieniądze. Wymiary Mini Paczki to maksymalne: 4 x 23 x 40 cm, minimalne 10 x 15 cm, a maksymalna waga to 3 kg. To idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują wysłać drobne przedmioty, takie jak dokumenty, biżuterię, gry komputerowe, akcesoria do telefonu i wiele innych.