Kreatywność w parze z innowacyjnością – wspólna gala finałowa KTR i Innovation 2021
 • 0
 • 1
16.11.2021

Kreatywność w parze z innowacyjnością – wspólna gala finałowa KTR i Innovation 2021

26 listopada w Międzynarodowym Centrum Kultury Nowy Teatr w Warszawie odbędzie się gala wręczenia nagród w konkursach KTR i Innovation 2021. Wydarzenie będzie podzielone na dwie części: dzienną oraz wieczorną.

Tegoroczna gala łączy we wspólnym finale dwa branżowe projekty:

 • konkurs KTR, czyli święto kreatywności i twórczej odwagi,
 • Innovation – przeznaczony dla projektów z obszaru biznesu, mediów i komunikacji wyznaczających nowe kierunki w tych obszarach.

Wydarzenie będzie miało nietypową odsłonę. Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR postawiło na realizację dwuetapową. Pierwsza część, w godz. 13:00–17:00, będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych – wstęp na nią będzie bezpłatny po rejestracji. W tym czasie zdobywcom drugiego i trzeciego miejsca wręczone zostaną srebrne i brązowe statuetki.

W trakcie wieczornej części wydarzenia, która rozpocznie się o godz. 19:30, odbędzie się wręczenie złotych statuetek. Kolejny punkt programu to afterparty dla gości. Na galę obowiązują zaproszenia z kodem QR uprawniającym do rejestracji na uroczystość.

W konkursie KTR Złote Miecze otrzymają najbardziej kreatywni. Z kolei autorom najlepszych prac w kategoriach: Craft, Design, Technology, Communication oraz Charity (za pracę społeczną) przyznane zostaną tytuły Best Of. Ogłoszeni zostaną także laureaci nagród specjalnych, czyli: Agencja Roku, Studio Projektowe Roku, Dom Produkcyjny Roku, Studio Postprodukcyjne Roku oraz Reklamodawca Roku.

Spośród nominowanych w konkursie Innovation 2021 nagrody główne otrzymają autorzy przełomowych projektów w kategoriach Innowacje w mediach, Innowacje w biznesie oraz Innowacje w komunikacji. Nagrody specjalne otrzymają: Agencja Reklamowa Roku, Agencja Mediowa Roku, Medium Roku oraz Klient Roku.

Coroczny tytuł i nagroda Hall of Fame, przyznawana za całokształt pracy najbardziej zasłużonym w branży kreatywnej, zostanie ogłoszony na tydzień przed galą KTR/Innovation.

Wydarzenie poprowadzą Beata Sadowska oraz Max Cegielski.

Obowiązuje rejestracja na wydarzenie na ktr-innovation.pl/. Transmisję z uroczystości będzie można śledzić na vod.sar.org.pl/.

Organizatorami wydarzenia są: SAR, KTR, Innovation, Cannes Lions, Eurobest. Audytorem konkursu jest firma prawnicza Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy. Marketing przy Kawie jest patronem medialnym wydarzenia.

 • 1
Gala finałowa KTR i Innovation

Gala finałowa KTR i Innovation

16 listopada 2021

 • 0
 • 2
 • 0
 • 0
 • 0
16.11.2021

Feniksy, smoki i wilki. Fundacja Digital Poland prezentuje ranking 100 cyfrowych liderów, którzy budują gospodarkę cyfrową w Europie Środkowo-Wschodniej

Wartość 100 cyfrowych czempionów z Europy Środkowo-Wschodniej, czyli największych technologicznych spółek, które rozwijają cyfrową gospodarkę regionu i przyczyniają się do odbicia gospodarczego po pandemii, przekracza 130 mld dol. To kilkanaście razy więcej niż dekadę temu. Pod względem tempa rozwoju wyprzedzamy nawet Chiny – pokazuje badanie Fundacji Digital Poland.

 • 0
 • 1
 • 0
 • 0
 • 0
16.11.2021

Spada poczucie bezpieczeństwa polskich konsumentów – pokazuje badanie Deloitte

W październiku utrzymywała się zauważalna w poprzednich miesiącach tendencja do pogarszania się nastrojów wśród polskich konsumentów – wynika z najnowszej edycji raportu „Global State of the Consumer Tracker” Deloitte. Na skutek rozwijającej się czwartej fali pandemii już tylko nieznacznie więcej niż jedna trzecia ankietowanych deklaruje, że nie obawia się latać samolotem, a niewiele mniej wyraża zaniepokojenie stanem domowych finansów. Spadł też odsetek zainteresowanych w nadchodzącym półroczu kupnem samochodu. Wśród tych, którzy się na to zdecydują, o 8 p.p. mniej chce nabyć pojazd fabrycznie nowy.