Konferencja semKRK powraca do wersji offline
  • 0
  • 3
3.08.2021

Konferencja semKRK powraca do wersji offline

W piątek 10 września odbędzie się semKRK#18, czyli osiemnasta edycja konferencji poświęconej SEM i analityce internetowej. Tym razem w formie stacjonarnej. Wystąpi siedmioro ekspertów z branży SEO i SEM.

SemKRK to konferencja dla specjalistów SEM i SEO, agencji marketingu internetowego, działów marketingu, branży e-commerce oraz właścicieli biznesów. Idea spotkań organizowanych przez krakowską agencję DevaGroup to przede wszystkim wymiana wiedzy w luźnej, barcampowej atmosferze. Spotkaniom przyświeca jeden główny cel: integracja branży marketingu online w połączeniu z edukacją.

W programie:

  • 2 zwycięskie case study z semKRK Awards 2021 (z kategorii e-commerce oraz SEO),
  • 3 marketingowe gwiazdy, które podczas prelekcji podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem,
  • 2 zwycięskie prezentacje z głosowania na Facebooku, gdzie fani głosować będą tylko na tematy (nie znając prelegentów),
  • inspirujące nowinki branżowe.

Konferencja semKRK18 odbędzie się w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie.

Bezpośrednio przed konferencją odbędą się warsztaty semKRK prowadzone trzema ścieżkami: SEO, Google Ads i Google Analytics. Wszystkie warsztaty odbędą się w Hotelu Kossak w Krakowie od 9:00 do 17:00 w dniu konferencji, tj. 10 września.

Bilety na konferencję i warsztaty (od 9.08 od godz. 12:00) można nabyć na platformie Evenea. Strona internetowa konferencji: semkrk.pl. Marketing przy Kawie jest patronem medialnym wydarzenia.

W tym roku call for papers ma nowe zasady przesyłania zgłoszeń przez prelegentów konferencji. Każda prezentacja, która przejdzie wstępną weryfikację merytoryczną, trafi do oceny fanów semKRK. W ankiecie umieszczonej w wydarzeniu na Facebooku będzie można głosować na najciekawsze tematy prezentacji. Głosujący poznają same tytuły prezentacji wraz z opisami, ale nie dowiedzą się od razu, kto je wygłosi. Wybrane zostaną więc prezentacje, a nie prelegenci. Dopiero przy ogłaszaniu wyników przedstawione zostaną osoby stojące za tematami. Prelekcje można zgłaszać do 13 sierpnia.

Więcej informacji o CFP na stronie semkrk.pl/call-for-papers/. W celu deklaracji tematu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

  • 3
Konferencja semKRK wraca do wersji offline

Konferencja semKRK wraca do wersji offline

Konferencja semKRK wraca do wersji offline
Konferencja semKRK wraca do wersji offline

3 sierpnia 2021