Filip – nowy bohater u boku Sławomira w reklamach marki Bancovo
  • 1
  • 0
19.08.2019

Filip – nowy bohater u boku Sławomira w reklamach marki Bancovo

„Odlot” i „Petarda” to historie opowiedziane w kolejnej odsłonie kampanii platformy kredytowej Bancovo, która wystartowała 19 sierpnia. Jej bohaterem jest Filip – nowy brand hero marki.

Występuje on w dwóch 30-sekundowych reklamach oraz w serii spotów demonstracyjnych. Filip oczywiście nie jest sam, bo towarzyszy mu Sławomir – znany z poprzedniej kampanii ambasador marki Bancovo. Razem przedstawiają korzyści wynikające z korzystania platformy kredytowej. Filip, postać uosabiająca klienta, w przystępny sposób objaśnia odbiorcom jej zalety.

Nowy brand hero Bancovo ma duży apetyt na życie i poszukuje najlepszych rozwiązań do zaspokajania swoich potrzeb. Jest entuzjastą nowoczesnych i przyjaznych technologii. W świecie finansów poszukuje takich mechanizmów, które będą nadążały za jego aktywnym stylem życia i niechęcią do marnowania czasu.

Znajdując to wszystko na Bancovo, nie może powstrzymać swojej ekscytacji i właśnie te emocje przekazuje w najnowszej reklamie. Filip to postać z silną osobowością. Jest wymagający i niełatwo zrobić na nim wrażenie. Łączy go wiele wspólnych cech z grupą docelową Bancovo. Klienci banków chcą dzisiaj prostych, szybkich i nowoczesnych rozwiązań. Kategoria, jaką konsekwentnie buduje Bancovo, wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom – mówi Monika Charamsa, prezes Bancovo.

Filip pojawia się w spotach emitowanych w stacjach głównych i tematycznych. Do skorzystania z Bancovo zachęca także w social media, m.in. na profilu marki na Facebooku.

  • Pomysł i realizacja kampanii, kreacja brand hero: Start Something
  • Głos Filipa: Konrad Czarkowski
  • Planowanie i zakup mediów: Mets

Ewa

4 tygodnie temu

To jest straszne.

 

19 sierpnia 2019