„Dużym wyzwaniom sprostasz niedużym telefonem” – ruszyła kampania kredytu gotówkowego VeloBanku
  • 1
  • 1
12.09.2023

„Dużym wyzwaniom sprostasz niedużym telefonem” – ruszyła kampania kredytu gotówkowego VeloBanku

W najnowszej kampanii VeloBank pokazuje zalety banku w telefonie. Spot banku reklamujący kredyt gotówkowy podkreśla, że nieprzewidziane wydatki to proza życia, na którą dobrze mieć wygodne rozwiązanie.

Nowa kampania pokazuje parę gotową do przeprowadzki. Wypełnione po brzegi auto nie mieści ich dobytku i odmawia posłuszeństwa. Uszkodzony samochód, nieprzewidziany remont, a może po prostu zakup związany z naszym hobby – bank wskazuje, że jest wiele powodów, dla których zawsze warto mieć pod ręką źródło dodatkowej gotówki.

Bank oferuje kredyt na dowolny cel do 200 tys. zł, dostępny w aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej, bez konieczności wizyty w oddziale VeloBanku.

Nowy spot banku jest inspirowany doświadczeniami klientów VeloBanku, którzy podkreślają, że wiele okazji skłania ich do nieprzewidzianych wydatków, np. remont czy nagła naprawa samochodu.

Kampania kredytu gotówkowego, która wystartowała 11 września, obejmuje spoty 30 i 15-sekundowe. Emitowane są w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych oraz w internecie w formatach video online, display i mediach społecznościowych.

Za kreację reklamową odpowiadała agencja Dentsu Polska. Spoty zostały przygotowane we współpracy z domem produkcyjnym Propeller Film. Zakup mediów powierzono domowi mediowemu Spark Foundry Polska. Natomiast za wsparcie PR odpowiada agencja Zoom BSC.

  • 1
VeloBank promuje kredyt gotówkowy

VeloBank promuje kredyt gotówkowy

 

12 września 2023

11 września 2023