Personalia

Michał Jasiński managing directorem UM

Na czele jednej z agencji grupy Mediabrands stanie Michał Jasiński. W zarządzaniu UM Thrive wesprze go Piotr Francuz, który dołączy do firmy na początku listopada.

Michał Jasiński awansuje na stanowisko managing directora agencji UM należącej do grupy Mediabrands. Ostatnio zarządzał zespołem UM Thrive obsługującym Nestle Polska. Obejmując nowe stanowisko, będzie podlegał bezpośrednio Justynie Mazur, która czasowo zarządzała zespołem UM. Obecnie Justyna Mazur skupi się na swoich pierwotnych zadaniach, wracając na stanowisko chief client relations oficera w grupie Mediabrands.

W związku z awansem Michała Jasińskiego na początku listopada do zespołu UM Thrive dołączy Piotr Francuz. To manager z ponad 10-letnim doświadczeniem z pracy w branży reklamowo-marketingowej. Obejmie funkcję UM Thrive directora i będzie bezpośrednio podlegał Jasińskiemu.

Ostatnio pełnił funkcję business directora w agencji mediowej MediaCom. Kompetencje zawodowe rozwijał, pracując m.in. dla takich klientów, jak VW Group, PSA Group, HBO, The Coca-Cola Company, Bayer, Sony PlayStation. Jest absolwentem finansów i bankowości na Akademii L. Koźmińskiego.

  • 2
Michał Jasiński

Michał Jasiński

Piotr FrancuzReklama