Personalia

Madhav Sheth dyrektorem zarządzającym Realme International Business Group i oficjalnym liderem globalnej ekspansji marki

Marka smartfonów Realme awansowała Madhava Shetha, wiceprezesa oraz CEO na Europę, na stanowisko dyrektora zarządzającego Realme International Business Group. Jego zadaniem będzie koordynacja ekspansji marki na globalnym rynku.

Na nowym stanowisku będzie on w pełni odpowiedzialny za działalność Realme w Europie, Azji (z wyłączeniem Chin), Ameryce Łacińskiej oraz Afryce. Podlegał będzie bezpośrednio CEO i dyrektorowi generalnemu – Sky Li. Do jego awansu przyczyniły się wyczucie rynku oraz umiejętność strategicznego wizjonerstwa.

Jako CEO na region Europy i Indii kierował zespołem, który poszerzał obecność marki na podległych mu rynkach. Pozostając na tym stanowisku oraz łącząc je z nowymi wyzwaniami, Sheth będzie intensywniej wspierał markę w zdobywaniu rynku średniej i wysokiej półki urządzeń w Europie. Także w ugruntowaniu pozycji Realme jako jednej z najpopularniejszych marek technologicznych wśród młodzieży.

  • 1
Madhav Sheth

Madhav ShethReklama