Schiessl Polska rusza z kampanią video na klimatyzatory i pompy ciepła Hisense – „Hisense – Twój naturalny wybór” - Marketing przy Kawie
Schiessl Polska rusza z kampanią video na klimatyzatory i pompy ciepła Hisense – „Hisense – Twój naturalny wybór”
  • 1
  • 2
17.04.2024 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Schiessl Polska rusza z kampanią video na klimatyzatory i pompy ciepła Hisense – „Hisense – Twój naturalny wybór”

Branża HVAC&R z pewnością nie widziała jeszcze takiego contentu! Schiessl Polska startuje z kampanią video, dotyczącą klimatyzatorów i pomp ciepła Hisense – „Hisense – Twój naturalny wybór”. Seria filmów, przybliżająca urządzenia, będzie cennym źródłem wiedzy zarówno dla instalatorów z branży HVAC&R, jak i użytkowników końcowych.

Odcinki będą publikowane regularnie, w każdą środę, na kanale YouTube Schiessl Polska. Pierwszy został opublikowany 10 kwietnia.
W inauguracyjnym odcinku Damian Skoczylas i Michał Kierys z Działu Wsparcia Technicznego i Serwisu Schiessl Polska wyjaśniają:

  • Dlaczego pompy ciepła Hisense to nie tylko wybór ekologiczny, ale także ekonomiczny.
  • Jak inwestycja w pompę ciepła może przyczynić się do znacznego zmniejszenia wydatków na ogrzewanie domu, zapewniając jednocześnie komfort cieplny przez cały rok.
  • Jakie zaawansowane technologie i inteligentne funkcje oferują pompy ciepła Hisense.
  • W jaki sposób za pomocą nowoczesnych rozwiązań smart można zarządzać i usprawniać pracę systemu grzewczego, co przekłada się na zwiększenie codziennej wygody użytkowania.

Schiessl Polska Sp. z o.o. to doświadczony dystrybutor szerokiej gamy produktów z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji, pomp ciepła i czynników chłodniczych, który na rynku polskim w branży B2B działa już od 1997 roku.

W ofercie firmy znajdują się klimatyzatory (split i multisplit) RAC/LCAC marki Hisense. Nowoczesne urządzenia spełniają wszystkie normy energetyczne i środowiskowe, a przy tym zapewniają komfort cieplny w pomieszczeniu, zarówno w trybie chłodzenia, jak i grzania. Klimatyzatory Hisense wyróżniają się nowoczesnym designem i efektywnymi rozwiązaniami.

Schiessl Polska to również dystrybutor nowej generacji pomp ciepła Hisense Hi-Therma przeznaczonych do ogrzewania lub chłodzenia domu oraz do podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Modele zapewniają wysoką sprawność i doskonałą wydajność z uwagi na nowoczesne i efektywne rozwiązania.
Schiessl Polska dysponuje w całym kraju siecią 13 doskonale zaopatrzonych Oddziałów, w których znajdują się: salon sprzedaży, magazyn i stacja napełniania czynników. Na miejscu pomocą służą wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści.

Więcej informacji o kampanii na stronie schiessl.pl.

  • 2
Schiessl Polska startuje z kampanią video

Schiessl Polska startuje z kampanią video

Schiessl Polska startuje z kampanią video

17 kwietnia 2024