Rekrutacja przedłużona: do 23 października można aplikować na studia podyplomowe w CKP Uczelni Łazarskiego
AdvertisementAdvertisement
  • 0
  • 1
6.10.2020

Rekrutacja przedłużona: do 23 października można aplikować na studia podyplomowe w CKP Uczelni Łazarskiego

Przygotuj się na rozwój swojej kariery dzięki studiom podyplomowym w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Wybierając jeden z dostępnych kierunków, wybierasz program przygotowany przez praktyków dla praktyków, sprofilowany branżowo i nastawiony na dużą liczbę zajęć interaktywnych.

W jaki sposób szybko i skutecznie rozpocząć biznes „od zera”? Jak rozwijać sprzedaż i budować markę w internecie? Na te pytania odpowiedź znajdziesz na studiach E-marketing w praktyce i E-marketing w praktyce (zdalnie).

Słuchacze zapoznają się z następującymi zagadnieniami:

  • skuteczne wykorzystywanie nowych mediów,
  • realizacja projektów internetowych,
  • mechanizmy i analiza badań prowadzonych w sieci,
  • planowanie strategii i zarządzania marką,
  • modele biznesowe i nowoczesne narzędzia do prowadzenia e-biznesu,
  • e-commerce, social i marketing zintegrowany.

Zakres szkoleniowy obejmuje także zagadnienia multichannel i omnichannel, budowanie efektywnego e-commerce i wykorzystywanie bieżących trendów w komunikacji, np. vloggingu. Program studiów uwzględnia przygotowanie i egzamin w ramach oficjalnej certyfikacji IAB Polska – Digital Marketing Qualification (DIMAQ). To międzynarodowy standard kwalifikacji digital marketingowych. Definiuje niezbędny poziom wiedzy i kompetencji specjalistów z obszaru marketingu cyfrowego oraz pozwala na jego porównywanie i ewaluację.

Partnerami studiów są Marketing przy Kawie oraz IAB.

Jeśli szczególnie ważne w Państwa pracy jest wspieranie pracowników, liderów i zespołów, mogą Państwo wzmocnić kompetencje w ramach Studium coachingu (zdalnie). Podczas studiów prowadzone są interaktywne zajęcia przygotowujące do prowadzenia sesji coachingowych i wdrażania coachingu w organizacjach. W gronie wykładowców są trenerzy reprezentujący zróżnicowane style trenerskie oraz autorytety biznesowe z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym zdobytym w kraju i za granicą.

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego od ponad dziesięciu lat szkoli profesjonalistów na studiach podyplomowych, MBA, podczas szkoleń i warsztatów. Programy tworzone są przez praktyków – dla praktyków. Koncentrują się na wiedzy i umiejętnościach, które można jak najpełniej wykorzystać w środowisku zawodowym.

Pełna lista kierunków studiów podyplomowych i programów MBA dostępna jest na stronie ckp.lazarski.pl.

  • 1
Ostatnie dni rekrutacji na studia podyplomowe – CKP Uczelni Łazarskiego zaprasza

Ostatnie dni rekrutacji na studia podyplomowe – CKP Uczelni Łazarskiego zaprasza

5 października 2020