Marcin Prokop zachęca do podróży z Wakacje.pl
  • 2
  • 2
14.04.2023

Marcin Prokop zachęca do podróży z Wakacje.pl

Odpoczywająca głowa, zabawa w basenie i relaks na leżaku z krzyżówką – tak znany prezenter Marcin Prokop bawił się na Cyprze z Wakacje.pl. Firma zaprosiła dziennikarza do współpracy, a efekty można zobaczyć w kampanii, która potrwa do końca roku.

O zaletach podróżowania z Wakacje.pl potencjalnych klientów przekonywał będzie Marcin Prokop. Marka podkreśla, że to pierwsza w Polsce współpraca reklamowa między gwiazdą takiego formatu a agentem turystycznym.

Celem kampanii jest pokazanie, że multiagent ma bardzo szeroką ofertę wyjazdów:

  • dopasowaną do potrzeb wszystkich grup klientów;
  • w takich samych cenach, jakie można znaleźć u organizatorów.

Wakacje.pl chcą kojarzyć się z najprzyjemniejszymi momentami w roku. W każdym spocie występuje kilku Marcinów, którzy bawią się, rozmawiają albo uciekają od innych, zatapiając się we własnym hobby.

Marcin Prokop pojawi się w spotach telewizyjnych, na billboardach oraz w internecie. Użytkowników serwisu www.wakacje.pl będzie zachęcał do skorzystania z ofert. Będzie można go zobaczyć także na witrynach wybranych biur franczyzowych.

Kreację przygotował butik kreatywny Supermarket stworzony przez Piotra Stawowiaka i Pawła Czartoryskiego. Nad produkcją kampanii czuwał dom produkcyjny Videlec. Foto wykonał Radosław Polak (Hart Warsaw) – laureat Grand Press Photo 2020. Spoty wyreżyserował Filip Bartczak, a autorem zdjęć wideo jest Igor Połaniewicz (obaj Papaya Roster). Postprodukcję zrealizowało Badi Badi, a udźwiękowienie – Głośno.

  • 2
Zmultiplikowany Marcin Prokop zachęca do podróży z Wakacje.pl

Zmultiplikowany Marcin Prokop zachęca do podróży z Wakacje.pl

Zmultiplikowany Marcin Prokop zachęca do podróży z Wakacje.pl

14 kwietnia 2023

13 kwietnia 2023