Katarzyna Cichopek stworzyła autorską markę biżuterii
  • 1
  • 5
16.09.2020

Katarzyna Cichopek stworzyła autorską markę biżuterii

Ya – tak nazywa się marka biżuteryjna Katarzyny Cichopek. Kolekcja jest produkowana w Polsce ze srebra próby 925 i pokryta 18-karatowym złotem lub rodem.

Kolekcja liczy 60 wzorów w czterech liniach. W ich skład wchodzą wisiorki, łańcuszki, zawieszki, medaliony, bransoletki, kolczyki, klipsy, chokery, naszyjniki. Te linie to: Ya, Więzi, Żywioły i Inicjał.

Linia Ya ma być stworzona dla kobiet, które cenią indywidualność oraz połączenie klasyki z nowoczesnością, ale jednocześnie lubią podkreślać swoją zmienność.

Z kolei linia Więzi, jak tłumaczy Cichopek, to coś, co stworzyła z myślą o relacjach, które łączą zarówno rodziców z dziećmi, jak i pary. Linia ta ma pokazywać, co tak naprawdę jest ważne w życiu oraz jakie wartości powinniśmy pielęgnować. Na rewersie zawieszek można umieścić grawerunek, np. imię dziecka czy datę jego urodzin.

Żywioły to kolejna linia w kolekcji biżuterii Ya. Znajduje się w niej biżuteria z symboliką ziemi, wody, ognia i powietrza. Linia Inicjał przedstawiana jest jako propozycja dla kobiet, które chcą podkreślić swój indywidualizm.

Klienci mają możliwość personalizacji biżuterii. W grę wchodzi dobór poszczególnych liter, a także grawerunek, który można wykonać na większości zawieszek i charmsów. Grawerować można np. imię dziecka, ukochanego lub ukochanej albo inną, dowolną treść.

Ponadto celebrytka wprowadziła autorski pomysł – Vulkanit. Biżuteria występuje w tradycyjnej, płaskiej strukturze, ale może mieć również rozbudowaną formę, którą jest struktura Vulkanitu. Biżuteria o tej strukturze jest dostępna w każdej linii z kolekcji Ya.

Kreacja oraz komunikacja marki Ya: SMI Agency.

  • 5
Ya – Katarzyna Cichopek ma własną markę biżuterii

Ya – Katarzyna Cichopek ma własną markę biżuterii

15 września 2020