Herbalife przedłuża wieloletnią współpracę z Cristiano Ronaldo jako sponsor w zakresie odżywiania
  • 0
  • 1
24.05.2023

Herbalife przedłuża wieloletnią współpracę z Cristiano Ronaldo jako sponsor w zakresie odżywiania

Herbalife, globalna firma z branży zdrowia i wellness, ogłosiła odnowienie umowy sponsorskiej z międzynarodową ikoną piłki nożnej, Cristiano Ronaldo. Współpraca, która rozpoczęła się w 2013 r., będzie kontynuowana. Firma będzie wyłącznym partnerem Ronaldo w zakresie produktów do odżywiania i wellness.

Cristiano Ronaldo jest uważany za jednego z najlepszych piłkarzy wszech czasów. Zdobył w swojej karierze 34 trofea. W tym 7 tytułów mistrzowskich w Anglii, Hiszpanii i Włoszech, puchary Ligi Mistrzów UEFA, Klubowych Mistrzostw Świata FIFA, Mistrzostw Europy UEFA i Ligi Narodów. Jest także pierwszym zawodnikiem w historii, który zdobył bramki w pięciu kolejnych mistrzostwach świata.

Ma na swoim koncie wiele indywidualnych nagród. W tym pięć Złotych Piłek, cztery Europejskie Złote Buty i dwie nagrody FIFA dla najlepszego piłkarza. W swojej karierze zdobył ponad 830 bramek dla swoich klubów i reprezentacji. Stał się rekordzistą jako najlepszy strzelec w historii męskiej piłki nożnej.

Produkty Herbalife są ważną częścią mojego odżywiania ukierunkowanego na wyniki. Od ponad dekady pomagają mi cieszyć się życiem – mówi Ronaldo. – Czerpię satysfakcję osobistą i zawodową z faktu, że przyczyniam się do tego, by sportowcy na całym świecie zrozumieli, w jaki sposób produkty żywieniowe mogą pomóc im osiągać lepsze wyniki.

Sportowcy sponsorowani przez Herbalife stosują produkty firmy zarówno przed treningami lub zawodami, w ich trakcie, jak i po nich. W 2013 r. firma wprowadziła napój sportowy Herbalife24 CR7 Drive. Opracowała go we współpracy z Cristiano Ronaldo. Z linii produktów sportowych marki korzystają również konsumenci zainteresowani poprawą swoich wyników na boisku i poza nim.

Herbalife sponsoruje ponad 190 wydarzeń sportowych, drużyn i sportowców na całym świecie.

  • 1
Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo od 2013 r. współpracuje z Herbalife

24 maja 2023

23 maja 2023