Drifter Bartosz Ostałowski w nowej kampanii Q Service Castrol
  • 4
  • 2
7.08.2023

Drifter Bartosz Ostałowski w nowej kampanii Q Service Castrol

Marka Q Service Castrol ruszyła z nową kampanią wizerunkową. Występuje w niej Bartosz Ostałowski – jedyny na świecie profesjonalny kierowca sportowy, który prowadzi stopą. Od 2018 r. jest ambasadorem marki.

Sieć warsztatów samochodowych Q Service Castrol w najnowszej kampanii wizerunkowej zwraca uwagę na cztery kwestie:

  • jakość realizowanych usług
  • poziom obsługi klienta
  • lokalizację serwisów
  • potrójną gwarancję: na silnik, hamulce i opony

W spotach realizowanych przez Q Service Castrol pojawia się Bartosz Ostałowski, drifter i od kilku lat ambasador marki. W krótkich filmach zachęca do korzystania z usług oferowanych przez sieć warsztatów. Każdy z materiałów nawiązuje do wspomnianych obszarów działalności marki.

Współpraca pomiędzy Q Service Castrol a Bartoszem Ostałowskim rozpoczęła się w 2018 roku. Początkowo Bartosz był ambasadorem firmy Inter Cars, która zaangażowała driftera m.in. do kampanii wizerunkowych oraz uczestnictwa w eventach organizowanych przez dystrybutora, np. Inter Cars Motor Show.

Marka Q Service Castrol również dołączyła do aktywnego wspierania sportowca. W ramach działań ambasadorskich umożliwiła kierowcy umieszczenie swojego logo na pojeździe oraz kombinezonie, w którym Ostałowski rywalizuje.

To kolejna kampania marki realizowana z udziałem sportowców. W 2019 roku Q Service Castrol rozpoczął współpracę z utytułowanymi polskimi siatkarzami – Piotrem Gruszką, Zbigniewem Bartmanem oraz Katarzyną Skowrońską, realizując kampanię „Asy Serwisowe”.

Działania obejmują produkcję materiałów video, które będą udostępniane w mediach społecznościowych marki oraz publikowane w ramach kampanii online i social media (Facebook, Instagram, YouTube). Za ich realizację odpowiada agencja 360° Czomolungma Kolektyw.

Kampania wystartowała w sierpniu i potrwa do października. Materiały filmowe zostaną opublikowane w mediach społecznościowych Q Service Castrol.

  • 2
Bartosz Ostałowski w kampanii Q Service Castrol

Bartosz Ostałowski w kampanii Q Service Castrol

Bartosz Ostałowski w kampanii Q Service Castrol
 

7 sierpnia 2023