„Nie dajemy wiary. Dajemy wolność” – jubileuszowa kampania Fundacji Wolność od Religii
  • 0
  • 3
9.04.2021

„Nie dajemy wiary. Dajemy wolność” – jubileuszowa kampania Fundacji Wolność od Religii

Fundacja Wolność od Religii rozpoczęła kampanię z okazji 10-lecia istnienia. W jej ramach na ulicach Lublina, Warszawy, Poznania, Wrocławia, Gdańska, Gdyni i Tczewa pojawią się kreacje z hasłem: „Nie dajemy wiary. Dajemy wolność”.

Informacje archiwalne dostępne są wyłącznie dla naszych subskrybentów

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do bazy ponad

50878 informacji, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

KK

8 miesięcy temu

Ludzie uczą kilkuletnie dzieci tego, że Św. Mikołaj nie istnieje i że jest to po prostu pewien sposób na obdarowywanie innych prezentami pod marką pewnej osoby, która robiła to dawno temu. W związku z tym dzieci mogą mówić od jakiegoś czasu, że nie wierzą w Św. Mikołaja.
CI SAMI rodzice ciągają swoje dzieci do kościoła wmuszając w nich swoim zachowaniem wiarę w Boga, czyli też w coś nieistniejącego, będącego pewnym pomysłem na zmuszanie ludzi do dobrego zachowania wobec innych pod karą nieistniejącego Piekła.
Ponieważ większość ludzi w tzw. normalnych okolicznościach postępuje wobec innych dobrze to religia jest niepotrzebna i jest zniewoleniem umysłów i mogę się zgodzić z działalnością Fundacji.

PS: czy Kościół Latającego Potwora Spaghetti został w końcu zarejestrowany w Polsce czy dalej prawo w tej kwestii jest łamane?

RPG

8 miesięcy temu

@KK: Skąd w ogóle wiadomo co jest dobre? Co jest punktem odniesienia? Kiedy naziści zabijali żydów to w naszej opinii jest to złe, ale w ich opinie było to przecież dobre. Opinia przeciw opinii. Jeżeli nie istnieje nic co przewyższa człowieka, to wszystko jest tylko opinią.

9 kwietnia 2021