Aleksandra Padyk w agencji Medializer - Marketing przy Kawie

Personalia

Aleksandra Padyk stworzy zespół influencer marketingu w agencji Medializer

Szeregi agencji Medializer zasiliła Aleksandra Padyk. Zajmie się stworzeniem nowego zespołu, specjalizującego się w influencer marketingu dla segmentu fashion.

Aleksandra Padyk będzie zarządzać nowo powstającym zespołem specjalizującym się w influencer marketingu dla branży odzieżowej. Zajmie się kompleksowo organizacją współpracy z twórcami internetowymi:

  • od analizy potrzeb i oferty klienta,
  • przez rekomendowanie influencerów najlepiej pasujących do marki oraz negocjację warunków,
  • po przygotowanie i realizację kampanii z ich udziałem oraz monitoring efektów.

Nowa senior influencer marketing manager zajmuje się influencer marketingiem od ponad sześciu lat. Doświadczenie zdobyła m.in. w agencji Glow by Lifetube, gdzie reprezentowała takich twórców jak Andziaks, Agnieszka Grzelak czy Luka. Ma na swoim koncie setki kampanii.

– Influencer marketing to moja wieloletnia pasja. Jestem bardzo podekscytowana, że tym razem będę mogła stanąć po stronie klientów i brandów. Na przestrzeni ostatnich lat pracowałam jako managerka topowych twórców polskiego internetu. Zrealizowane w tym czasie kampanie reklamowe pozwoliły mi poznać branżę od strony potrzeb przeróżnych reklamodawców, jak i zdobyć ekspercką wiedzę na temat wpływu poszczególnych twórców na wizerunek marek czy sprzedaż produktów z danej kategorii – mówi.

  • 1
Aleksandra Padyk stworzy zespół influencer marketingu w agencji Medializer

Aleksandra Padyk – senior influencer marketing manager w agencji Medializer

 Reklama