SalesManago z nowym CEO i CRO - Marketing przy Kawie

Personalia

Nowy CEO i CRO SalesManago

Do platformy CDP i marketing automation SalesManago dołącza Brian Plackis Cheng w roli nowego CEO. W kierowaniu firmą wspierać go będzie jako chief revenue officer Jody Clark. Grzegorz Błażewicz przestaje być dyrektorem generalnym.

Współzałożyciel SalesManago Grzegorz Błażewicz przez 13 lat kierował rozwojem firmy na stanowisku dyrektora generalnego. Teraz obejmuje nieoperacyjną funkcję członka rady nadzorczej. Będzie w niej odpowiadał za działania w zakresie fuzji i przejęć.

Brian Plackis Cheng ma ponad 20-letnie doświadczenie w kierowaniu rozwojem firm technologicznych B2B i B2C, od start-upów po te warte ponad 100 mln dol. Osiągnął znaczące sukcesy w obszarach takich jak sztuczna inteligencja dla przedsiębiorstw, komunikacja, rynki i media internetowe.

Jody Clark wnosi do SalesManago ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu GTM i napędzaniu wzrostu w firmach martech takich jak Cision, Brandwatch i Signal AI. Ostatnio wchodził w skład zespołu kierowniczego GTM, odpowiedzialnego za skalowanie rekordowego wzrostu w firmie GoCardless.

Zmiany mają na celu optymalizację procesu dostarczania rozwiązań dla segmentu średnich przedsiębiorstw.

  • 2
Brian Plackis Cheng

Brian Plackis Cheng – CEO SalesManago

Jody Clark

Jody Clark – chief revenue officer Sales ManagoReklama