Xiaomi promuje Redmi Note 10 i Redmi Note 10 Pro na TikToku
  • 0
  • 1
26.03.2021

Xiaomi promuje Redmi Note 10 i Redmi Note 10 Pro na TikToku

Razem z wprowadzeniem na rynek smartfonów Redmi Note 10 i Note 10 Pro rusza ich promocja. Xiaomi stawia w niej na platformę TikTok.

Podobnie jak w ubiegłym roku przy premierze serii Redmi Note 9, tak i tym razem TikTok został partnerem Xiaomi. Oznacza to, że na profilu marki na TikToku będą pojawiały się konkursy z nagrodami, a treści będą tworzone przez znanych twórców.

W trakcie premiery pojawili się popularni tiktokerzy, a jednego z nich marka zaprosiła do współtworzenia treści na profilu. Jest nim Simon Losik. Jego konto na TikToku śledzi ponad milion osób. Pierwszy tiktok z jego udziałem można już znaleźć na profilu firmowym.

@xiaomi.polskaCzas na zmiany. Od teraz @simonlosik przejmuje nasze konto na TikToku! ♬ dźwięk oryginalny – Xiaomi Polska

Ponadto w maju obie marki planują globalny hashtag challenge, w ramach którego do wygrania będą m.in. smartfony Xiaomi oraz gadżety TikToka. Akcja promowana będzie w kanałach społecznościowych marki oraz przez znanych tiktokerów: Marię Jeleniewską, Simona Losika oraz Dobrą fazę.

  • 1
Xiaomi promuje Redmi Note na TikToku

Xiaomi promuje Redmi Note na TikToku

25 marca 2021