IAA Polska rusza z programem liderskim Marketing Masterminds
  • 1
  • 3
25.03.2021

IAA Polska rusza z programem liderskim Marketing Masterminds

Do 16 kwietnia 2021 r. trwa rekrutacja do programu liderskiego Marketing Masterminds. Kandydatów zgłaszać mogą członkowie IAA Polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy – organizatora przedsięwzięcia. Celem programu jest wskazanie marketingowych talentów i wsparcie ich w dalszym rozwoju.

W trwającym 2 lata bezpłatnym programie finalnie weźmie udział od 12 do 15 osób. Uczestnicy wyłonieni zostaną w kilkuetapowej rekrutacji przeprowadzanej przy wsparciu niezależnej agencji executive search – firmy Antal. Na uczestników czeka wiele rozwijających aktywności i możliwość zbudowania marki osobistej. Przed nimi mentoring marketingowych ekspertów i spotkania „Inside the boardroom”, podczas których branżowe autorytety podzielą się wiedzą i doświadczeniem. Ważną korzyścią dla uczestników ma być także feedback rozwojowy i diagnoza potencjału przywódczego, przygotowujące do roli liderów przyszłości.

Nominowanie danej osoby do programu to docenienie jej potencjału i roli, jaką niebawem odegra. W otoczeniu każdego z nas jest Marketing Mastermind – przyszły lider lub liderka branży. Rekomendując ich do udziału w programie, dajemy czytelny sygnał, że dostrzegamy tę wyjątkowość – mówi Jacek Olechowski, CEO Mediacap i prezes zarządu IAA Polska.

Program Marketing Masterminds skierowany jest do osób pracujących w branży komunikacji marketingowej, po stronie marki, mediów lub agencji, które mają minimum 3 i nie więcej niż 13 lat doświadczenia na stanowisku specjalistycznym lub menedżerskim. Kandydatów nominują członkowie IAA Polska – mogą to być osoby pracujące w ich firmach lub osoby, z którymi współpracują.

Ważne jest, by kandydaci mieli już na koncie konkretne sukcesy, potrafili przewodzić zmianom i kierować zespołem. Głównym celem programu jest wsparcie w rozwoju osób z potencjałem, które już teraz wyróżniają się w swoich firmach, a w niedalekiej przyszłości będą liderami najważniejszych branżowych projektów i być może zasiądą w zarządach firm – mówi Jerzy Minorczyk, dyrektor generalny IAA Polska.

Organizatorem programu Marketing Masterminds jest IAA Polska Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy. Więcej informacji o programie znaleźć można na stronie: www.marketingmasterminds.pl.

  • 3
Marketing Masterminds

Rusza program Marketing Masterminds IAA Polska

25 marca 2021