Trwają zapisy na „CSR i ESG – od ludzi dla ludzi” - Marketing przy Kawie
Trwają zapisy na konferencję „CSR i ESG – od ludzi dla ludzi”. Mamy zniżkę dla naszych Czytelników
  • 0
  • 5
24.04.2024

Trwają zapisy na konferencję „CSR i ESG – od ludzi dla ludzi”. Mamy zniżkę dla naszych Czytelników

Konferencja „CSR i ESG – od ludzi dla ludzi” odbędzie się 4–5 września w Krakowie. Celem wydarzenia jest edukacja w zakresie działań społecznych i zrównoważonego rozwoju, zdobywanie inspiracji oraz networking łączący różne sektory.

Przedstawiciele firm i organizacji pozarządowych spotkają się, aby wziąć udział w spotkaniu sieciującym Network Night oraz konferencji obejmującej trzy sale konferencyjne i przestrzeń targową. Na targach pojawi się kilkudziesięciu wystawców.

Po zeszłorocznej edycji organizatorzy postanowili urozmaicić formułę i zwiększyć możliwości podejmowania dialogu. 4 września odbędzie się Network Night. Jest to spotkanie networkingowe, które odbędzie się w Hotelu Mercure Kraków Stare Miasto. Spotkanie to ma umożliwić uczestnikom i uczestniczkom budowanie relacji, wymianę doświadczeń oraz spędzenie czasu na rozmowach w miłej, swobodnej atmosferze.

Drugiego dnia uczestnicy i uczestniczki spotkają się w Expo Kraków, gdzie odbędzie się 3. edycja konferencji. To tutaj poruszane będą najważniejsze wyzwania i trendy rynkowe związane z CSR i ESG. Agenda konferencji będzie skupiać się na narzędziach i innowacjach, w tym również na roli sztucznej inteligencji. Na uczestników czekają trzy sale konferencyjne oraz targi branżowe. Te ostatnie to przestrzeń wystawiennicza dla przedstawicieli NGO i biznesu oferujących produkty, usługi oraz projekty branżowe.

CSR i ESG to kwestie kluczowe dla osiągnięcia sukcesu i budowania zrównoważonego rozwoju w organizacjach. Enea wspiera wydarzenie od pierwszej edycji, wierząc w konieczność kreowania przestrzeni do tworzenia relacji między sektorem biznesowym i działalnością społeczną. Swoimi działaniami chcemy inspirować do rozmów na temat wyzwań dotyczących współpracy sektora pozarządowego z firmami. Także do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań w budowaniu trwałych i efektywnych partnerstw – komentuje Marcin Wenzel, p.o. dyrektora Departamentu Sponsoringu, Promocji i Zarządzania Marką w Enei.

Dla organizacji pozarządowych została przygotowana sala NGO

Eksperci przekażą w niej wiedzę na temat współpracy z sektorem prywatnym oraz długofalowego, strategicznego rozwoju organizacji. Będzie to okazja, aby:

  • poznać kluczowe aspekty współpracy pomiędzy sektorem NGO a biznesem w odniesieniu do aktualnych wyzwań i trendów,
  • zrozumieć, jakie są możliwości i perspektywy rozwoju trzeciego sektora oraz potrzeby i oczekiwania interesariuszy.

Dla uczestników z biznesu reprezentujących działy CSR, HR, ESG, jak również osób zarządzających w organizacjach przygotowano salę Biznes oraz salę Technologie i Innowacje. Pierwsza skupi zainteresowanych kluczowymi tematami z obszaru CSR, HR oraz ESG, druga będzie poświęcona narzędziom i rozwiązaniom wykorzystującym sztuczną inteligencję.

Ubiegłoroczna edycja wydarzenia zgromadziła 800 uczestników, 47 wystawców i zaowocowała współpracami na różnych płaszczyznach. Nadchodząca edycja poszerza możliwości networkingowe. Odpowiadając na trendy i potrzeby uczestników, organizatorzy spodziewają się pobicia ubiegłorocznej frekwencji.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie wydarzenia: www.CSRiESG.pl.

Marketing przy Kawie jest patronem medialnym wydarzenia.

W ramach patronatu mamy kod zniżkowy dla naszych Czytelników

Kod: MarketingPK24100
Kwota zniżki: 100 zł na zakup biletu Biznes
Ważność kodu: do 31 maja 2024 r.

 

  • 5
Konferencja „CSR i ESG – od ludzi dla ludzi”

Konferencja „CSR i ESG – od ludzi dla ludzi”

Konferencja „CSR i ESG – od ludzi dla ludzi”
Konferencja „CSR i ESG – od ludzi dla ludzi”
Konferencja „CSR i ESG – od ludzi dla ludzi”
Konferencja „CSR i ESG – od ludzi dla ludzi”

23 kwietnia 2024