Sanah reklamuje lokatę na 8 proc. w Credit Agricole
  • 1
  • 1
1.10.2022

Sanah reklamuje lokatę na 8 proc. w Credit Agricole

Bank Credit Agricole rozpoczyna kolejną odsłonę kampanii reklamującej lokatę mobilną z oprocentowaniem w wysokości 8 proc. W reklamach występują Dawid Podsiadło i Sanah.

Credit Agricole kontynuuje kampanię, w której obok Dawida Podsiadły występują inne gwiazdy. Tym razem w spocie promującym nową aplikację pojawia się Sanah z przebojem „Ale jazz!”.

W spocie występuje Dawid Podsiadło, od czterech lat ambasador banku. W końcówce pojawia się też doradczyni klienta, Pani Kasia. Gwiazdą jest jednak Sanah. Optymistycznie śpiewa o „kawce na wynos”, aż zauważa kwotę na rachunku za prąd. Okazuje się, że w aplikacji mobilnej banku można ochronić pieniądze dzięki lokacie z oprocentowaniem w wysokości 8 proc.

Na początku września markę promowała kampania, w której Dawidowi Podsiadle towarzyszył Robert Makłowicz. Za produkcję spotów odpowiadał Opus Film, a planowanie i zakup mediów było dziełem Zenith Media. Kreacje do kampanii internetowych przygotowały agencje Just i Point of View. Planowaniem i zakupem mediów w internecie zajęła się agencja Mindshare.

  • 1
Sanah reklamuje lokatę Credit Agricole

Sanah reklamuje lokatę Credit Agricole

30 września 2022

29 września 2022