Ruszył Young Creatives Eurobest w zdalnej formule
AdvertisementAdvertisement
  • 0
  • 1
9.10.2020

Ruszył Young Creatives Eurobest w zdalnej formule

6 października wystartował Young Creatives Eurobest. Młodzi adepci branży komunikacji marketingowej mogą wykazać się pomysłowością w odpowiedzi na prawdziwy brief klienta, a przy tym nie muszą wychodzić z domu. Zgłoszenia przyjmowane są do 23 października.

W tegorocznej edycji zainteresowani zgłaszają się w dwuosobowych zespołach w jednej kategorii: Integrated. Udział w konkursie Young Creatives Eurobest nie wymaga od uczestników znajomości obsługi programów graficznych. Wystarczy mieć dobry pomysł i umieć go ciekawie przedstawić. Co więcej, zgłoszeni pracują wirtualnie (wykorzystując dowolny komunikator), łącznie z prezentacją pomysłu.

Zgodnie z zasadami wszystkie zakwalifikowane do konkursu zespoły będą miały za zadanie samodzielnie przygotować projekt kampanii zintegrowanej w 48 godzin. Laureaci lokalnej edycji zaprezentują swój talent i pomysły podczas europejskich finałów Eurobest Young Creatives Integrated Competition.

Udział w konkursie jest szansą dla młodych kreatywnych nie tylko na puszczenie wodzy wyobraźni. Także na samodzielne zmierzenie się z realnym wyzwaniem firmy bądź organizacji reprezentowanej przez klienta.

Konkurs przeznaczony jest dla osób urodzonych po 30 listopada 1989 r. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.ktr.org.pl. Organizatorzy: Young Creatives: Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, Klub Twórców Reklamy.

  • 1
Young Creatives Eurobest

Ruszył konkurs Young Creatives Eurobest 2020

9 października 2020

8 października 2020