Powstał singiel „Getaway” Viki Gabor w ramach projektu „Puma Talents”
  • 1
  • 2
24.04.2020

Powstał singiel „Getaway” Viki Gabor w ramach projektu „Puma Talents”

24 marca o godzinie 15:00 w serwisie YouTube odbędzie się premiera singla „Getaway” Viki Gabor. Powstał on w ramach projektu „Puma Talents”.

To inicjatywa skupiająca się na wspieraniu lokalnych utalentowanych muzyków. Poprzez nią marka chce pokazać, że warto stawiać na oryginalność oraz bezkompromisowość. Do muzycznego projektu, który rozwijany jest od 2019 r., dołączyła młoda wokalistka, zwyciężczyni zeszłorocznej Eurowizji Junior – Viki Gabor. Pomimo młodego wieku, dzięki ciężkiej pracy i odwadze osiąga sukcesy na scenie muzycznej. Jej singiel „Superhero” pokrył się podwójną platyną.

Efektem współpracy marki z artystką jest teledysk do najnowszego singla o tytule „Getaway”. To jednocześnie pierwsza odsłona „Puma Talents” w tym roku.

Klip do nowego singla, skomponowanego m.in. przez Fridolina Walchera, został nakręcony w lutym tego roku w Los Angeles. Dokładniej w Four Aces Movie Ranch – lokalizacji znanej m.in. z teledysku „Telephone” Beyonce i Lady Gagi.

Równolegle do teledysku powstał również spot będący elementem kampanii. Materiał zawiera fragmenty archiwalnych nagrań z życia Viki, niepublikowane dotąd w mediach. Kampania ma nieść prosty i uniwersalny przekaz: każdy moment jest odpowiedni na realizację marzeń.

Reżyserem klipu „Getaway” jest Dawid Krępski, współpracujący m.in. z Netfliksem czy Drew Barrymore. Za kamerą stanął Łukasz Dziedzic, a produkcją zajęła się Magdalena Gaca oraz Universal Music Poland. Kreacja: High&. Komunikację PR prowadzi agencja Teal.

  • 2
Viki Gabor

Viki Gabor, fot. Dawid Ziemba

24 kwietnia 2020

23 kwietnia 2020

  • 0
  • 4
  • 0
  • 0
  • 0
23.04.2020

Startuje Fundacja 4F Pomaga. Jej ambasadorami są Lewandowska, Stoch, Czerkawski i Krzesiński

Zaczęło się od 300 sztuk gogli przekazanych dla szpitala MSWiA w Warszawie. Obecnie akcja „4F pomaga” to ponad 150 tys. maseczek ochronnych dla polskiej służby zdrowia i wspólny wysiłek ponad 30 tys. ludzi, których łączy jeden cel: pomoc w walce z koronawirusem. 6 kwietnia wystartowała Fundacja 4F Pomaga. Jej ambasadorami są: Anna Lewandowska, Kamil Stoch, Mariusz Czerkawski i Adam Krzesiński, sekretarz generalny PKOl.