Natalia Kukulska i Miuosh dla SOS Wiosek Dziecięcych
  • 1
  • 1
8.12.2022

Natalia Kukulska i Miuosh dla SOS Wiosek Dziecięcych

Natalia Kukulska, wokalistka, autorka tekstów i muzyki, jest wieloletnią ambasadorką Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Wspólnie z kompozytorem i producentem muzycznym Miuoshem stworzyli dobroczynny duet – piosenkę o sile i przebaczeniu, o nadziei i mocy. Także o odwadze, która uskrzydla, by sięgać po marzenia. „Korzenie i skrzydła” to utwór na rzecz potrzebujących dzieci. Oficjalna premiera piosenki odbyła się 8 grudnia podczas konferencji prasowej artystów i SOS Wiosek Dziecięcych w Polsce. Akcja wspiera świąteczną zbiórkę Stowarzyszenia na rzecz opuszczonych i osieroconych dzieci.

Na scenie muzycznej Natalia Kukulska i Miuosh współpracują po raz pierwszy. – Od samego początku czuliśmy, że ma to być utwór, który zostanie z nami na długo. Coś ponadczasowego i niedosłownego – mówi Natalia Kukulska.

Każde dziecko z SOS Wiosek Dziecięcych ma własną, niepowtarzalną historię, własny trud, ale też marzenia. Korzenie i skrzydła są tego odzwierciedleniem. Z jednej strony pogodzeniem się z przeszłością, a z drugiej – odważnym patrzeniem w dorosłe życie – komentuje Miuosh. – Myślę, że każdy z nas odnajdzie w tym utworze cząstkę siebie – dodaje.

Od 14 grudnia piosenka będzie dostępna we wszystkich serwisach streamingowych

Całkowity dochód ze sprzedaży utworu zostanie przekazany na pomoc potrzebującym dzieciom znajdującym się pod opieką Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Oficjalny teledysk do piosenki „Korzenie i skrzydła” dostępny jest na kanale YouTube SOS Wiosek Dziecięcych.

Za przygotowanie koncepcji kreatywnej i produkcję klipu odpowiada Bosko Films w reżyserii Mateusza Znanieckiego. Podziękowania dla Bartosza Jagielskiego, kierownika osiedla „Stegny Południe”. Partnerami akcji są również agencja Tailor Made PR oraz Studio Bank w Warszawie, którzy wsparli organizację konferencji prasowej. Relację filmową z wydarzenia przygotowali Maciej Margas oraz Aleksandra Łogusz z Poland On Air. Dystrybucją cyfrową piosenki zajęła się firma e-Muzyka.

  • 1
Natalia Kukulska i Miuosh

Natalia Kukulska i Miuosh nagrali piosenkę dla SOS Wiosek Dziecięcych

8 grudnia 2022