Małgorzata Kożuchowska w kampanii perfum Avon Eve Truth
  • 1
  • 4
5.02.2019

Małgorzata Kożuchowska w kampanii perfum Avon Eve Truth

4 lutego wystartowała kampania reklamowa Avonu promująca zapach Eve Truth. Jej gwiazdą jest ambasadorka marki, Małgorzata Kożuchowska. W ramach działań powstały dwa spoty telewizyjne oraz sesja zdjęciowa autorstwa Marcina Tyszki.

Eve Truth to czwarty zapach w kolekcji sygnowanej przez Małgorzatę Kożuchowską. Perfumy z tej linii mają podkreślić każdą z odsłon kobiecości. Najnowsza kompozycja została stworzona dla pań, które czują radość z bycia sobą i chcą to pokazać całemu światu.

Przekaz kampanii brzmi, że źródłem piękna i wewnętrznego spokoju jest akceptacja własnego ja. Współczesny świat nakłada na kobiety presję bycia perfekcyjnymi. Tymczasem Avon zachęca je, by po prostu były sobą.

W reklamach pokazano Małgorzatę Kożuchowską nie jako gwiazdę na czerwonym dywanie, ale osobę naturalną, szczęśliwą i pewną swojej kobiecości. Aktorka pojawi się na okładce katalogu Avonu nr 3/2019, dostępnego na rynku od 7 lutego.

Spoty telewizyjne będą emitowane na antenie głównej TVN, Polsat i TVP, w kobiecych kanałach tematycznych oraz na platformach VoD i Ipla. Kampania obejmuje także działania PR i szereg aktywności w mediach społecznościowych.

Koncepcja kreatywna została stworzona przez dział komunikacji Avon Cosmetics Polska we współpracy z Marcinem Tyszką i agencją Warsaw Creatives. Zakupem mediów zajął się dom mediowy Starcom, a działaniami PR agencja Garden of Words. Aktywacje social media przygotował dział komunikacji firmy Avon.

  • 4

 

5 lutego 2019

4 lutego 2019