Magdalena Boczarska ambasadorką marki Dulux
  • 0
  • 1
24.08.2023

Magdalena Boczarska ambasadorką marki Dulux

Aktorka filmowa i teatralna, Magdalena Boczarska, znana m.in. z filmów „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” czy „Różyczka”, została ambasadorką marki Dulux. W ramach współpracy będzie promować nową ceramiczną farbę Dulux Ambiance Ceramic.

– Bardzo cieszę się z tej współpracy. Kocham piękne, harmonijne wnętrza, a kolory są dla mnie jak muzyka – lubię, gdy współgrają z resztą otoczenia. Cztery palety Dulux Ambiance Ceramic z pewnością odmienią każde pomieszczenie. Patrząc na te kolory, trudno się powstrzymać przed remontem – podkreśla Magdalena Boczarska.

Palety odcieni nowej farby to:

  • Neutral Colours (kolory ponadczasowe pasujące do każdego wnętrza),
  • Future Designs (kolory przyszłości wprowadzające naturę do wnętrz),
  • Elegant Classics (kolory klasyczne nadające luksusowy charakter),
  • Trendy Ideas (kolory współczesne pozwalające na stworzenie oryginalnych aranżacji).

Komunikacja będzie prowadzona w internecie i social media. Cyklicznie, co dwa tygodnie aktorka będzie odsłaniać kolejne aranżacje w ramach poszczególnych palet. Publikacje mają wprowadzać odbiorców do różnych pokoi zaaranżowanych w stylu konkretnych palet kolorów.

Celem kampanii reklamowej jest zbudowanie świadomości nowego produktu w segmencie farb ceramicznych premium, a także zainspirowanie Polaków do zmiany i ożywiania swych wnętrz.

Projekt prowadzą: Natalia Kokora, brand manager marki Dulux oraz Robert Gwara, marketing manager consumer paints & profi. Agencja EssenceMediacom jest odpowiedzialna za kontrakt z ambasadorką oraz nadzór kreatywny nad projektem. Planowaniem i zakupem mediów zajęła się agencja mediowa Mediahub.

  • 1
Magdalena Boczarska ambasadorką marki Dulux

Magdalena Boczarska ambasadorką marki Dulux

24 sierpnia 2023

23 sierpnia 2023