IV Konferencja Olimp Marketplace we wrześniu - Marketing przy Kawie
IV Konferencja Olimp Marketplace we wrześniu
  • 1
  • 1
6.05.2024

IV Konferencja Olimp Marketplace we wrześniu

27 września w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie odbędzie się IV edycja konferencji Olimp Marketplace. To wydarzenie dla wszystkich, którzy chcą zwiększyć wyniki w sprzedaży online na platformach takich jak Allegro, Amazon, eMag, Kaufland, Pigu, Empik i 17 innych.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych sprzedażą online, niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynają swoją przygodę, czy są już weteranami branży. Eksperci branżowi przestawią sprawdzone strategie sprzedaży, trendy i innowacje, które można wykorzystać, by przyspieszyć swój biznesowy rozwój. Przewidziano również warsztaty oraz afterparty.

Podczas IV Konferencji Olimp Marketplace wystąpi 22 prelegentów – ekspertów, praktyków działających na takich marketplace’ach jak Allegro, Amazon, eMag, Kaufland, Pigu, Empik i wielu innych.

Do 11 maja obowiązuje niższa cena za udział w wydarzeniu. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie organizatora, firmy vSprint: vsprint.pl/konferencja-olimp.

Marketing przy Kawie jest patronem medialnym wydarzenia.

  • 1
IV Konferencja Olimp Marketplace

IV Konferencja Olimp Marketplace

6 maja 2024