Imprezowe historie gwiazd w programie Desperadosa na YouTube
  • 2
  • 0
14.05.2018

Imprezowe historie gwiazd w programie Desperadosa na YouTube

Desperados uruchomił na YouTube „Studio imprezowa wena”. To format, w którym youtuber Łukasz Brzozowski rozmawia ze znanymi osobami na temat imprez.

Cykl marki Desperados prowadzony jest w kanale Brzoza TV. Co dwa tygodnie w czwartek do studia zapraszane są osobowości świata muzyki i Internetu. Zdradzają najbardziej pikantne szczegóły ze swojego imprezowego życia i inspirują do zerwania z rutyną.

Dla gości internetowego talk-show impreza to nie tylko noc. To także zmierzchy i świty, tak zwane bifory i aftery, domówki, plenery i spontaniczne spotkania.

W pierwszym odcinku „Studia imprezowa wena” prowadzący gościł Mishon, czyli Aleksandrę Kasprzyk – wokalistkę, aktorkę i youtuberkę. Opowiadała ona m.in. o imprezowych tatuażach i imprezowaniu w trasie koncertowej. Odcinek z Mishon obejrzano w ciągu 3 tyg. ponad 343 tys. razy.

Gościem drugiego odcinka był Wojciech Łozowski – muzyk i aktor. Założyciel i jeden z wokalistów zespołu Afromental. Widzowie dowiedzą się, jak Łozo spędza czas po koncertach.

W odcinku, którego emisję zaplanowano na 17 maja, pojawi się Pawbeats, czyli Marcin Pawłowski. To kompozytor i producent muzyczny, autor kilkudziesięciu albumów muzyki pop i hip-hop.

Na 31 maja zaplanowano rozmowę z Dharnim – beatboxerem z Singapuru, który na stałe zadomowił się w Polsce.

Odcinki można obejrzeć w kanale Brzoza TV oraz na Facebooku na profilu Desperadosa, który jest sponsorem programu.

14 maja 2018

11 maja 2018