Ikea współpracuje z zespołem Swedish House Mafia nad produktami, które „zdemokratyzują kreatywność i produkcję muzyki”
  • 0
  • 1
21.09.2021

Ikea współpracuje z zespołem Swedish House Mafia nad produktami, które „zdemokratyzują kreatywność i produkcję muzyki”

Ikea ogłosiła nawiązanie współpracy z tworzącym muzykę elektroniczną zespołem Swedish House Mafia. Marka deklaruje, że chce dzięki temu zgłębić temat muzyki i kreatywności w domu.

Punktem wyjścia współpracy jest przekonanie, że nasze domu i mieszkania są projektowane i budowane w taki sposób, by odpowiadały różnym potrzebom, ale niekoniecznie tym, które mają fani i twórcy muzyki.

Ikea i Swedish House Mafia zamierzają znaleźć rozwiązania problemów, które mogą napotkać muzycy domowi. W związku z tym szwedzka sieć chce we wrześniu 2022 r. wprowadzić nową gamę produktów. Będzie ona obejmować „rozwiązania w zakresie wyposażenia domu, zaprojektowane aby wyzwolić kreatywność w produkcji, graniu i słuchaniu muzyki w domu”.

Czuliśmy silną potrzebę współpracy z kimś, kto podziela naszą wizję umożliwienia każdemu tworzenia muzyki w domu. Jako artyści i producenci rozumiemy, jak ważna jest konfiguracja domowego studia oraz jakie są potrzeby i wyzwania, które wielu wschodzących artystów i twórców napotyka w domu – mówią muzycy Swedish House Mafia.

Źródło: www.musicradar.com

  • 1
Ikea współpracuje z zespołem Swedish House Mafia

Ikea współpracuje z zespołem Swedish House Mafia

21 września 2021

20 września 2021

  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
20.09.2021

Lego w kolejnej odsłonie kampanii „Rebuild the World” pokazuje, jak twórcze rozwiązywanie problemów może zjednoczyć i odbudować świat

Grupa Lego przedstawiła nową odsłonę ogólnoświatowej kampanii „Rebuild the World”. Trwająca już trzeci rok kampania w 2021 docenia dzieci jako mistrzów twórczego rozwiązywania problemów. Pokazuje też, co moglibyśmy razem osiągnąć, gdybyśmy pracowali wspólnie nad pokonaniem różnic i wyzwań. Spot ukazuje historię rycerza i niedźwiedzia.